lekarz Dorota Skrobacka

Šwietny lekarz,z powołania.pani doktor jest bardzo miła,sprawia że ma się do niej zaufanie i komfortowo się czuje na wizycie.bez skrępowania,polecam 🙂🙂

Kilka lat przez które miałam pakiet w Scanmedzie wspominam właśnie troską jaką doktor Skrobacka otoczyła mnie i moje zdrowie. Do tej pory niedościgniony wzór ginekologa. Pozdrawiam serdecznie! Polecam.

Chodzę do pani doktor od wielu lat, choć jestem jeszcze młodą kobietką (26 lat). Nie znam drugiego takiego lekarza, który tak szczegółowo wszystko wyjaśnia, tłumaczy, opisuje po to, by uspokoić pacjentkę i o wszystkim ja poinformować. Jest zawsze ciepła i uśmiechnięta, i co niezmiernie ważne, bardzo delikatna przy badaniu na fotelu - zawsze uprzedza o swoich ruchach i mówi, co będzie robić. Do tego na każdej wizycie bada piersi (ilu ginekologów tak robi, z własnej inicjatywy?). Zawsze przypomina i pamięta o zlecaniu wszystkich badań. Biorę tabletki i przed ich przepisaniem zrobiła szczegółowy wywiad, pytała o choroby w mojej rodzinie, zleciła dokładne badania niemal wszystkiego i dopiero, gdy utwierdziła się, że jest wszystko ok, przepisała antykoncepcję. Zawsze przypomina o regularnych badaniach USG i cytologii - dokładnie wyjaśnia potem wszystkie wyniki. Wielka szkoda tylko, że sama nie wykonuje USG. A do tego pani doktor jest sympatyczna, troskliwa i bardzo otwarta. Dzięki niej wizyta w gabinecie nie jest żadnym powodem do stresu czy zmieszania, a zaczyna i kończy się uśmiechem. Z pełnym sumieniem mogę ją polecić wszystkim pacjentkom. Niedługo planuję dziecko i nie wyobrażam sobie, żeby moim lekarzem prowadzącym był ktoś inny!

Świetny lekarz! Polecam, szczególnie kobietom w ciąży:)

Świetny lekarz! Polecam, szczególnie kobietom w ciąży:)

Bardzo polecam Panią Doktor, to osoba bardzo kompetentna, życzliwa, zawsze zaangażowana. Oprócz umiejętności w zakresie leczenia ma również wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne. Wysyła na wszystkie potrzebne badania. Wizyta u niej to przyjemność.