lek. dent. Dorota Słomkowska

Bardzo dobra dentystka godna polecenia wszystkim pacjentom bojących się dentysty od niej wyjdziemy zadowoleni i uśmiechnięci. lecznie bezbolesne bez strachu. Ceny nie za wysokie za tą jakiość usług

lecznie bezbolesne bez strachu. Ceny nie za wysokie za tą jakiość usług

Lekarka miła, aczkolwiek zostawiła mnie z niewyleczonym zębem na fotelu , tłumacząc to, że pomimo bólu mam siedzieć w spokoju, jak zdecydowałam się na znieczulenie nie zgodziła się i wyszła

Wszystko byłoby świetnie, gdyby nie straszliwy upał w gabinecie. Pomimo otwartego okna i wentylatora wytrzymanie godzinnej wizyty było strasznie trudne. Na przyszłość będę korzystać z usług tylko w chłodniejsze dni.

Bardzo kompetentna i miła obsługa. Pani doktor wzbudza zaufanie i potrafi stworzyć przyjazną atmosferę, poza tym to jedyny gabinet w Katowicach gdzie umówiona godzina jest bardzo skrupulanie przestrzegana. Asystentki kompetentne i miłe, czystość i wyposażenie nie budza zastrzeżeń.

Polecam. Wiele lat męczyłem się z dwoma zębami, a u dr Słomkowskiej diagnoza była praktycznie od razu - po leczeniu kanałowym właściwego zęba jestem szczęśliwym człowiekiem.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Katowice"?

lek. stom.
Piotr Puchała