lekarz Dorota Sosnowska

Polecam Panią Doktor mimo ze rzeczywiście wizyty sa dość szybkie to zawsze USG i cytologia sa wykonywane delikatnie. Prowadze u Pani Doktor ciąże i cieszę sie ze wlasnie ja wybrałam.

Bardzo miła, bardzo uprzejma, bardzo życzliwa, "załatwia" pacjenta w sposób błyskawiczny. Inaczej wizyty u p. Doktor nie jestem w stanie nazwać. Empatia duża, chęć pomocy znikoma. Nie polecam dla kobiet mających problem z ciążą.

Zdecydowanie nie polecam! Poszłam na wizytę do pani doktor zachęcon pozytywnymi komentarzami niestety bardzo się rozczarowałam. Wizyta expresowa, wszystko szybko, w pośpiechu, nsie mogłam dokończyć zadnego zdania a raczej pani doktor dokańczała za mnie aby przyspieszyć, do tego nieadekwatne komentarze i brak jakiegokolwiek wyczucia. Mam wątpliwości co do rzetelności diagnozy ze względu na pośpiech pani doktor raczej nie była zainteresowana wgłebieniem się w mój temat. Pozostał duży niesmak po tej wizycie i bardzo dziwią mnie inne komentarze. Zdecydowanie odradzam.

Witam, byłam pacjentką Pani doktor przez około 6 lat. Przez cały ten okres borykałam się z wiecznie nawracającymi infekcjami grzybicznymi pochwy. Pani doktor faszerowała mnie ciągle nowymi lekami dopochwowymi i doustnymi na które wydałam majątek i które uodporniły mnie na wiele substancji.Nie mówiąc już o ciągłym płaceniu za wizyty. Zostałam wysyłana na badania hormonalne, na posiewy z pochwy po których nic nie wynikało. Pani doktor poinformowała mnie też o tym, że mogę mieć zespół policystycznych jajników. Niestety Pani doktor w ciągu tak długiego leczenia nie pomyślała ,że źródłem moich nawracających infekcji jest grzyb którego hodowałam w jelicie. Na szczęście trafiłam do innego lekarza, który na pierwszej wizycie po zapoznaniu się z moją historią choroby wysłałam mnie na mykologiczny posiew kału. Teraz jestem już po pierwszym etapie leczenia, dolegliwości zniknęły, czeka mnie jeszcze długofalowe leczenie profilaktyczne i dieta, ale teraz spokojnie mogę nareszcie myśleć o dziecku:)

Witam,moje spotkanie z Panią Doktor było przypadkowe.Była to wizyta w ramach pakietu prywatnego więc gdzie mnie umówili tam pojechałam.Ale już po wizycie wiedziałam ze chce żeby Pani Doktor prowadziła moją ciążę.Cieszę że trafiłam do Pani Doktor bo wszystko mi wyjaśniła,powiedziała,wytłumaczyła.Jednym słowem SUPER KOBIETKA rzetelna i widać że

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana