lekarz Dorota Sosnowska

Polecam Panią Doktor mimo ze rzeczywiście wizyty sa dość szybkie to zawsze USG i cytologia sa wykonywane delikatnie. Prowadze u Pani Doktor ciąże i cieszę sie ze wlasnie ja wybrałam.

Bardzo miła, bardzo uprzejma, bardzo życzliwa, "załatwia" pacjenta w sposób błyskawiczny. Inaczej wizyty u p. Doktor nie jestem w stanie nazwać. Empatia duża, chęć pomocy znikoma. Nie polecam dla kobiet mających problem z ciążą.

Zdecydowanie nie polecam! Poszłam na wizytę do pani doktor zachęcon pozytywnymi komentarzami niestety bardzo się rozczarowałam. Wizyta expresowa, wszystko szybko, w pośpiechu, nsie mogłam dokończyć zadnego zdania a raczej pani doktor dokańczała za mnie aby przyspieszyć, do tego nieadekwatne komentarze i brak jakiegokolwiek wyczucia. Mam wątpliwości co do rzetelności diagnozy ze względu na pośpiech pani doktor raczej nie była zainteresowana wgłebieniem się w mój temat. Pozostał duży niesmak po tej wizycie i bardzo dziwią mnie inne komentarze. Zdecydowanie odradzam.

Witam, byłam pacjentką Pani doktor przez około 6 lat. Przez cały ten okres borykałam się z wiecznie nawracającymi infekcjami grzybicznymi pochwy. Pani doktor faszerowała mnie ciągle nowymi lekami dopochwowymi i doustnymi na które wydałam majątek i które uodporniły mnie na wiele substancji.Nie mówiąc już o ciągłym płaceniu za wizyty. Zostałam wysyłana na badania hormonalne, na posiewy z pochwy po których nic nie wynikało. Pani doktor poinformowała mnie też o tym, że mogę mieć zespół policystycznych jajników. Niestety Pani doktor w ciągu tak długiego leczenia nie pomyślała ,że źródłem moich nawracających infekcji jest grzyb którego hodowałam w jelicie. Na szczęście trafiłam do innego lekarza, który na pierwszej wizycie po zapoznaniu się z moją historią choroby wysłałam mnie na mykologiczny posiew kału. Teraz jestem już po pierwszym etapie leczenia, dolegliwości zniknęły, czeka mnie jeszcze długofalowe leczenie profilaktyczne i dieta, ale teraz spokojnie mogę nareszcie myśleć o dziecku:)

Witam,moje spotkanie z Panią Doktor było przypadkowe.Była to wizyta w ramach pakietu prywatnego więc gdzie mnie umówili tam pojechałam.Ale już po wizycie wiedziałam ze chce żeby Pani Doktor prowadziła moją ciążę.Cieszę że trafiłam do Pani Doktor bo wszystko mi wyjaśniła,powiedziała,wytłumaczyła.Jednym słowem SUPER KOBIETKA rzetelna i widać że

Trafiłam do Pani Doroty przypadkowo, na wizytę w przychodni na Inflanckiej, nie miałam wielkich oczekiwań, potrzebowałam skierowania na badania w ramach NFZ. Byłam bardzo zaskoczona na plus, ta Pani jest bardzo fajna, konkretna, rzeczowa, miła i profesjonalna. Szczerze polecam, lekarz z powołania i po prostu fajna babka!

Pani dr. Sosnowska Jest swietna,Super i ekstra

Pani dr. Sosnowska Jest swietna,Super i ekstra

Mino problemów dzięki dr Sosnowskiej byłam w ciąży, którą oczywiście prowadziła dr. Lekarka jest miła, rzeczowa i kompetentna. Odpowiada na wszystkie pytania i nie bagatelizuje niczego. USG robi często jeśli uważa je za potrzebne, nie naciąga na niepotrzebne badania. Podchodzi indywidualnie do pacjentki. całkowicie mogę lekarkę polecić, chodź wizyty z USG są bardzo drogie.

Rewelacyjny lekarz. Prowadziła moją pierwszą ciążę, chętnie odpowiadała na moje pytania, do tego przesympatyczna. Lekarz w 100% godny zaufania.

Moja opinia, jak zauważyłam będzie odosobniona...No ale niestety w moim przypadku Pani doktor się nie sprawdziła, być może to tylko bardzo rzadki przypadek w odnośnie tej ginekolog, ale jednak. Być ma to też związek z tym, że trafiłam tylko na USG do Pani doktor. Byłam w 6 tc, b hCG robione 2 dni wcześniej było ponad 900, a Pani doktor zauważyła tylko prawdopodobnie (tak było napisane w opisie) pęcherzyk ciążowy o rozmiarach początku 4 tc. No zupełnie niemożliwe, bo mi test ciążowy wyszedł jakieś 10-12 dni wcześniej pozytywny, a b hCG powinno być w dniu USG grubo ponad 1000...później okazało się u innego lekarza, że to ciąża pozamaciczna, ale o to nie mam pretensji, bo lekarza stwierdził, że jeszcze wtedy u tej Pani doktor jak byłam, to mogło nie być widać tej ciąży na USG. Myślę że trochę olała mnie, bo byłam tylko na jednym USG, nie jej pacjentką, poza tym był piątek ok. 15...Pamiętam że mnie mocno uspokajała, że to jeszcze norma i żebym się nie martwiła i to podejście mi się nie podoba, bo nie potrafiła odpowiednio powiedzieć o tym. No jaka norma, jak aż 2 tygodnie wychodziło przesunięcie i ten pęcherzyk niepewny, nic się nie zgadzało, więc się nie martwiłam jakieś 2 godziny... Dobrze że nie straszy, ale powinna mi wyraźnie powiedzieć, że za jakiś tydzień powinnam zrobić kolejne USG. Na szczęście 10 dni później poszłam na konkretną wizytę do innego lekarza, bo jakbym nie poszła i była spokojna jak radziła Pani doktor, to z krwotokiem wewnętrznym bym do szpitala trafiła..