dr n. med. Dorota Trzmiel

Dermatolog

Byłem u pani doktor na NFZ w przychodni na Wawelu. Nie mam żadnych uwag, pani doktor przeprowadziła badania po czym wystawiła skierowana do odpowiednich specjalistów, konkretne i rzeczowo. Polecam.

Byłem u pani doktor na NFZ w przychodni na Wawelu.

Od dwóch lat mam różne problemy skórne. Byłam już u czterech dermatologów, stosowałam zgodnie z zaleceniami wiele leków dermatologicznych, jednak nie przyniosły one pożądanej poprawy. Pani dr Trzmiel została mi polecona jako”ostatnia deska ratunku”.Pani doktor po bardzo rzetelnym badaniu,wysłuchaniu historii moich zmagań,prześledzeniu dotychczasowej terapii zdiagnozowała moje dolegliwości, a leki, które mi przepisała, już po krótkim okresie stosowania przyniosły widoczną poprawę.Ponadto zostałam bardzo wnikliwie zbadana dermatoskopem i Pani Doktor uspokoiła mnie,że znamię,którym się martwiłam nie jest niczym groźnym. Pani Doktor Trzmiel jest bardzo sympatyczną osobą;rozwiewała cierpliwie wszelkie moje wątpliwości,odpowiadała na pytania,kompetentnie zajęła się mną,bez popędzania lub lekceważącego traktowania moich zastrzeżeń.Bardzo się cieszę,że do niej trafiłam i mogę podpisać się obiema rękami pod entuzjastycznymi opiniami na temat jej kompetencji i fachowości.Michalina

Wizytę u Pani doktor mogę podsumować krótko - totalna porażka. Lekarka nieuprzejma, nie zdiagnozowała choroby, wypisuje suplementy znane z reklam. Nie jest zainteresowana wywiadem przy stawianiu diagnozy. Wizyta prywatna, droga a lekarka jakby siedziała tam za karę. Nieprofesjonalna podejście. Stracony czas i pieniądze.

Byłem w zeszłym tygodniu u Pani Doktor, od zawsze borykałem sie z uciążliwymi zmianami skórnymi, które doprowadziły mnie do depresji, po wizycie u Pani Doktor Trzmiel wszystko się zmieniło, uciążliwe zmiany skórne zanikły a mój stan emocjonalny znacznie się poprawił.Dziękuję Pani Doktor....

B.dobry fachowiec oraz wspaniały człowiek. Polecam. Małgorzata

B.dobry fachowiec oraz wspaniały człowiek. Polecam. Małgorzata

Od 25 lat leczę się na łuszczycę, ale nigdy nie spotkałem takiego lekarza. Bardzo duża wiedza medyczna, ogromne doświadczenie, pełen profesjonalizm. Do tego trzeba dodać bardzo dobre podejście do pacjentów,uczciwość i życzliwość. Takiego lekarza trzeba szukać latami. Ja znalazłem i mogę z całą stanowczością polecać wszystkim którzy szukają pomocy.

Bardzo dobry lekarz, kompetentna, doświadczona i świetny fachowiec. Szalenie miła kobieta, konkretnie i rzeczowo odpowiada na pytania. Bardzo polecam!!.

Miałem poważny problem dermatologiczny, chodziłem od dermatologa do dermatologa aż w koncu trafiłem na Panią Doktor Trzmiel, która co najważniejsze SKUTECZNIE MI POMOGŁA ale również przepisała odpowiednie preparaty w celu profilaktyki.Pani Doktor była bardzo miła , uprzejma,pełen profesjonalizm, DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR!!!

Lekarz posiadający dużą wiedzę. Stawiający trafną diagnozę. Leczenie przebiegało sprawnie i z zamierzonym efektem. Nie mogę powiedzieć zlego słowa - na każde zadane pytanie otrzymałam wyczerpującą odpowiedź, ogólnie Pani bardzo sympatyczna :).

Jedyna lekarka która potrafiła wyleczyć mój trądzik z którym miałem problemy od 20 lat.