Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Uprzejma, konkretna, z ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Polecam !

Mój nastoletni syn z bardzo dużym oporem i niechęcią poszedł na pierwszą wizytę. Wyszedł z niej zadowolony i kazał mi umówić następne spotkanie. Teraz z przyjemnością chodzi do pani psycholog, widać efekty ich pracy w jego codziennym zachowaniu. A ja dzięki panu psycholog nauczyłam się rozumieć swoje dzieci, być dla nich lepszą matką. Dziękuję za wszystko!

Wspaniała pani psycholog. Rzeczowa, konkretna pomoc. Otwartość, pełne zrozumienie i brak kategorycznych nakazów, zakazów i ocen jak u poprzedniego psychologa. Pomogła mi i mojej rodzinie bardzo i przede wszystkim bardzo dobrze się nami zaopiekowała

Cudowna osoba. Bardzo rzeczowa i przystępna a jednocześnie skuteczna. Bardzo dziękuję Pani za pomoc.

zawsze myślałam, że jeśli coś jest za darmo to jest gorszej jakości jednak myliłam się - korzystając kilkukrotnie z prywatnych wizyt u psychologów i pani psycholog z poradni jakościowo nie ma różnicy jednak dla nas mocno odczuwalne jest to, że pani poświęca nam i naszemu dziecku tyle czasu ile potrzeba - czasem jesteśmy 45 min, czasem prawie 2 godziny, spotyka się z nami jeśli potrzeba nawet i co tydzień - nie patrzy na zegarek, nie kończy w pół słowa "bo czas minął" - ponadto pomogła naszemu dziecku wyjść z dużych problemów, zdobyła jego zaufanie, otworzył się przed nią i teraz jesteśmy na dobrej drodze do normalności

Miałam ogromne problemy w kontaktach z innymi ludźmi , po dziesięciu spotkaniach potrafię nazwać swoje mocne strony, patrzeć ludziom w oczy i bez wstydu robić zakupy...Bardzo długo zwlekalam z pójściem do psychologa, nie potrzebne się obawialam , to był dobry ruch , zaczęłam żyć normalnie

jestem bardzo zadowolona z pomocy pani psycholog-bardzo szybko poradziliśmy sobie z naszymi problemami. Minusem jest bardzo długi okres oczekiwania na wizytę

Młoda osoba ale znająca się na rzeczy - przede wszystkim słucha, dużo wyjaśnia, w przystępny sposób przekazuje wskazówki, pomogła nam spojrzeć z innej strony na nasze problemy wychowawcze. Ponadto mój syn był również zachwycony Panią po diagnozie psychologicznej.