Dorota Wieczorek

Laryngolog

Wybierając Panią doktor, sugerowałam się samymi pozytywnymi opiniami pacjentów, o wielkim PROFESJONALIZMIE. Jako była pacjentka, nie mogę tego potwierdzić. Opisałam szczerze, to co mnie spotkało, na portalu Znany.Lekarz. Pani doktor, odpisując na moją opinię, zawiodła mnie nie tylko jako lekarz, ale przede wszystkim jako człowiek. Przeczytałam słowa, których nie usłyszałam w gabinecie oraz to, że zarejestrowałam się 9 razy i nie dotarłam na umówione wizyty, nawet ich nie odwołując SZOK. Byłam na wszystkich umówionych wizytach, a ostatnią Pani doktor, anulowała osobiście w gabinecie, korzystając ze swojego komputera. Szanuję drugiego człowieka, jego wiedzę i poświęcony czas, więc po co pisać coś, co nie jest prawdą?. BARDZO SŁABE. Szkoda, że Pani doktor nie odniosła się szczerze, do tego co mnie spotykało w czasie wizyt, temat "zamieciony pod dywan". Fajnie, byłoby usłyszeć w gabinecie o polipach to, co przeczytałam w odpowiedzi, na moją opinię. Okazuje się, że można poinformować pacjenta, tylko czemu dopiero teraz i po fakcie. Przychodząc do Pani gabinetu, płacąc za każdą wizytę, właśnie PANI zaufałam i bardzo się zawiodłam. Czasu nie cofnę, ale niesmak pozostanie na zawsze.

Wspanily Lekarz bez dwóch zdan - Pani Doktor pomogla mojej 2letniej córeczce w chorobie wieczorem poswiecajac swój prywatny czas! Od tamtej pory zawsze pomocna zawsze mega uprzejma sympatyczna z ogromna wiedza! Dziękuje Pani Doktor :-)

Dziękuje Pani Doktor :-)

Bardzo dobry laryngolog. Leczy mojego synka z kataru, który mały miał od 2 lat i nic mu wczesniej nie pomogło a teraz po leczeniu jest spokój i mnie z chorych zatok. Dla mnie rewelacja !

Trafnie diagnozuje. Jako pierwsza zrobila mi wymaz z nosa i potem dobrala wlasciwe leki. Wreszcie znalazlem swojego lekarza