lekarz Dorota Wiśniewska

Lekarz rodzinny

Pani Doktor to wspaniały człowiek i wspaniały lekarz,zawsze mogę liczyć na pomoc,posiada bardzo dużą wiedzę,

Pani Wiśniewska to naprawdę wspaniała lekarka. Poświęca pacjentowi dużo czasu, kieruje na wszystkie niezbędne badania. Poza tym, co rzadko się zdarza w naszej służbie zdrowia, jest bardzo uprzejma i komunikatywna. Polecam!

Cudowna lekarka! Gdyby wszyscy lekarze tak rzetelnie podchodzili do swojej pracy, to byłoby wspaniale.

Jestem zbulwersowana brakiem obiektywnych ocen.Wystarczy popytać pacjęntów Naszego Lekarza kogo należy unikać i będzie wszystko jasne. Kobieta niezainteresowana swoją pracą i pacjęntem, przy tym obcesowa i bez kultury. Moje prośby o skierowanie na choćby usg jamy brzusznej prze pół roku były lekceważone z komentarzami typu a na co to Pani,niech pani idzie do gastrologa,to może panią skieruje itp.Musiałam pójść prywatnie a w szpitalu usłyszałam komentarz;czemu tak długo Pani zwlekała...

Pani doktor Wiśniwska jes troskliwąi kompetentną lekarką, nie lekceważy pcjenta. Jest uważna i działa energicznie i profesjonalnie

Bardzo kompetentna pani doktor. Niezwykle fachowa a jednocześnie ludzka, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

Mam pełne zaufanie do kompetencji Pani Doktor - szczerze polecam.

Mam pełne zaufanie do kompetencji Pani Doktor - szczerze polecam.

Bardzo fachowa pomoc.Osoba kompetentna,z dużą wiedzą,a przy tym uprzejma i budząca zaufanie.Interesująca się pacjentem i jego chorobą.Bardzo polecam.

Pani Doktor jest wspaniałą ciepłą osobą. Ma niesamowite podejście zarówno do małych dzieci jak i dorosłych. Szczegółowo objaśnia co się dzieje z pacjentem, jest bardzo dokładna. Polecam.