lekarz Dorota Wołczańska

2,7
2,9
2,1
2,9

Zazwyczaj nie mam potrzeby wyrażania negatywnych opinii na czyiś lub jakiś temat publicznie. W tym wypadku zdecydowałam się ze względu na to, że: 1) przychodząc na prywatną wizytę do tej "specjalistki", płacąc 70 zł zostałam potraktowana co najmniej z łaską. Pani wyraźnie dała mi do zrozumienia, że jej czas jest bardzo cenny i w ogóle chyba przyszłam nie w porę; 2) zapytałam o możliwość zoperowania mojego zezującego ponad 25 lat oka. Dowiedziałam się, że "to" jest nieoperacyjne, nie warto bo się zez wróci, i najlepiej "tego" nie ruszać. Czyli w ...

2) zapytałam o możliwość zoperowania mojego zezującego ponad 25 lat oka. Dowiedziałam się, że "to" jest nieoperacyjne, nie warto bo się zez wróci, i najlepiej "tego" nie ruszać. Czyli w cudzysłowiu chodź sobie z tym dalej bo i tak nic ci nie pomoże.
3) nowe szkła, za które zapłaciłam ponad 200 zł zostały mi źle przez ową panią dobrane i w styczniu musiałam zamawiać nowe szkła.

Podsumowując jestem prawie 300 zł w plecy, a zapłaciłam tyle za złą ocenę zdrowia "specjalisty chorób oczu" i rzeczowe traktowanie.
P.S. Jestem po dwóch operacjach oka i mam proste oczy. Chodzę w soczewkach kontaktowych.
Proponuję się douczyć i odrobić lekcje.
Pozdrawiam.

Witam jeżeli ktoś szuka dobrego miłego lekarza który wysłucha twój problem to nie ten lekarz... Zrobiła bezinteresownie jakieś "badania" dała mi ulotkę z witaminą i powiedziała NIE MA WADY ! ehhh szkoda że na lewe oko prawie nie widzę próbowałem jej to powiedzieć lecz niestety powiedziała NIE MA WADY ! poczułem się iż nie jestem mile widziany więc ironicznie podziękowałem pani doktor. Reasumując ODRADZAM.

Przez ostatni czas zastanawiam sie nad laserowa korekcja wzroku ale ze nie ufam do konca lekarza odwiedzilem 3 lekarzy dosięgając ich opinii. I bardzo mile zaskoczenie kiedy Pani Doktor okazała się bardzo miłą i kompetentna osobą, a cena z porównując pozostałych lekarzy całkiem do przyjęcia. Np. w Rzeszowie lekarz wziął 3 razy więcej a poprostu mnie zbył i żadne konkrety. Bardzo polecam ta Panią Doktor, mimo ze przez poprzednie opinie byłem bardzo sceptycznie nastawiony. Pozdrawiam

Pani doktor bardzo niemiła, sprawiała wrażenie chorej psychicznie. Przyszłam 10 min. przed umówioną wizytą,przywitała mnie krzykiem w poczekalni: "dlaczego pani tu weszła" (mimo że na poczekalni czekali inni pacjenci), a następnie "wyprosiła" krzykiem. Zrezygnowałam z wizyty. Zdecydowanie nie polecam (chyba że ktoś ma za niskie ciśnienie). Taki człowiek nie powinien pracować z ludźmi - po przyjściu do domu nie mogłam się uspokoić - mam chore serce.

krótki czas oczekiwania jest zdecydowanym plusem :)

krótki czas oczekiwania jest zdecydowanym plusem :)

Pani doktor jest, mam wrażenie, dobrym lekarzem. Wada okropną jest jej nieuprzejmość. Trzeba iść z nastawieniem na burknięcie tak lub nie, albo co gorsza- jak pan wiesz jak się leczyć to sie lecz sam. Zaletą są krótkie kolejki i fachowość.

Super lekarz, chodzę do tego lekarza... polecam

Super lekarz, chodzę do tego lekarza...
polecam