Nie polecam. Nie zna się na niczym. Nie powinna leczyc. Ostrzegam wszystkich przed tą panią. Mnie doprowadziła do ciężkiej choroby i przez to muszę zwlekać z zajsciem w ciążę 3 lata a nie należę do młodych osób.

Jestem zachwycona, przemiła osoba, tłumaczy wszytsko bardzo dokładnie, nie pospiesza, nie wygania. Zna się na rzeczy, odpowiada na wszytskie pytania, nie było problemu żebym się z nią skontaktowała (po wizycie również odpowaidała na smsy dot. badań). Przemiła kobieta!

Leczę się u pani doktor od kilku lat. Jest to lekarz z powołania. Profesjonalistka w każdym calu, empatyczna, poświęcająca czas i uwagę pacjentom. Dokładnie tłumaczy, nie przepisuje zbędnych leków, lubi naturalne sposoby leczenia. Jest uprzejma, starannie diagnozuje. Polecam jako endokrynologa i ginekologa.

Ja trafiłam do pani doktor z córką. Mieszkamy w dość dużej odległości od Kutna więc na pierwszą wizytę jechaliśmy z pewnymi obawami. Korzystając z tego że doktor ma dwie specjalizacje: ginekolog,endokrynolog oddaliśmy leczenie córki ufając że coś w końcu zaradzi. I Bogu dzięki. W chwili obecnej wyniki córki są idealne a my wiemy wszystko, czego w naszej miejscowość nie byliśmy w stanie się dowiedzieć. Polecam panią doktor z czystym sumieniem i bardzo, bardzo Jej dziękuję.

Polecam wszystkim kobietom. Wspaniały lekarz,życzliwa i zawsze pogodna. W jej gabinecie kobieta czuje się swobodnie i może uzyskać odp. na każde pytanie. Działa jak balsam. Każda wizyta to sama przyjemność. Dojeżdżam 60 km. Super sprzęt i kompleksowa opieka.

Bardzo kompetentna, konkretna i fantastyczna Pani doktor. Miałam lekkie obawy, że nie poświęci mi tyle uwagi, ile potrzebowałam, a okazało się odwrotnie. Mało tego...Jest jedynym moim lekarzem, który dzwoni do mnie z informacjami na temat mojego zdrowia. Jestem zachwycona jej podejściem do pacjenta.

Polecam wszystkim!wizyta w gabinecie pani doktor przebiega bardzo profesjonalnie,można tam liczyć na kompleksowy zestaw odpowiedzi na wszystkie pytania, pani dr jest miła :) a sam gabinet i sprzęt rewelacja.raczej bije na głowę innych ginekologów.

Nie polecę nikomu. Wręcz odradzę. Rutyna i lekceważenie to podejscie Pani Doktor. Nie zdiagnozowała wogóle choroby i odesłała mnie z bólem twierdząc, ze mam sie z tym pogodzic i żyć z ciaglym bólem podbrzusza. Inny lekarz byl ciezko zaskoczony, ze wypuscila mnie z gabinetu z taka diagnoza zamiast podjac jak najszybciej leczenie.

Polecam ... nie wyobrazam sobie innego ginekologa.

Polecam ... nie wyobrazam sobie innego ginekologa.

pani doktor prowadzi moja drugą ciąze i jestem z niej zadowolona w 100 % przyjmuje nawet na nie umuwionych wizytach nie ma limitu ludzi do przyjęcia jak niektórzy lekarze poleciłabym go kazdej osobie zarówno jako lekarza ginekologa oraz endokrynologa