lek. dent. Dorota Zielińska

Taki lekarz to skarb!!! Zawsze pomoże w trudnych sytuacjach. Delikatna miła i zna swój fach . Niesamowite podejście do dzieci i osób bojących. Polecam!! Bardzo dziękuję .

Taki lekarz to skarb!!!
Zawsze pomoże w trudnych sytuacjach.
Delikatna miła i zna swój fach .
Niesamowite podejście do dzieci i osób bojących.
Polecam!!
Bardzo dziękuję .

Czy p. Dr stom. Dorota Zielińska przyjmuje gdzieś na NFZ? Gdzieś w Bydgoszczy. Dawno temu u niej byłem a przychodni tej już nie ma dlatego pytam?

Najlepszy lekarz dla tchórzliwych :) cierpliwa i delikatna jak anioł :) Pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta, wizyty niestresujące i praktycznie bezbolesne.

Pani Dorota Zielińska to wspaniały stomatolog. Osoba kompetentna, uprzejma, bardzo miła. Ma wspaniały kontakt z pacjentem i zrobi wszystko aby pacjent był zadowolony i ponownie wrócił do jej gabinetu. W moim wypadku zadziałało i jak tylko jest konieczność nie szukam innego stomatologa, bo dla mnie istnieje tylko Dr. Dorota Zielińka

Ja również uważam, że pani Dorotka to anioł :) Jestem zadowolona z jej usług i zachwycona jej podejściem do pacjentów w tym do dzieci

Ta kobieta to anioł :) Przemiła i zna się na rzeczy. Świetne podejście do pacjenta. Pierwszy raz jestem tak zadowolona, polecam każdemu!

Zdecydowanie polecam Panią stomatolog, przede wszystkim do małych dzieci. Rewelacyjne podejście i opieka stomatologiczna. Moja ocena to 6+ Małgorzata S.

Małgorzata S.

Wspaniała lekarka. Jestem zadowolona, że trafiłam właśnie do Pani Doroty.

Wspaniała lekarka. Jestem zadowolona, że trafiłam właśnie do Pani Doroty.

Byłem u różnych stomatologów ale pierwszy raz wyszedłem od Pani Doroty naprawdę zadowolony z usługi. Taraz wizyta u dentysty mi nie straszna.

Taraz wizyta u dentysty mi nie straszna.

Jest wspaniałą lekarką. Wszystko dokładnie opisuje,tłumaczy. Jest bardzo dokładna,delikatna i kochana. Ma świetne podejście do pacjenta, od lat bałam się dentysty, a na jednej wizycie u P.doktor wyleczyłam zupełnie bezboleśnie 4 zęby. Polecam każdemu, kto ma jakikolwiek stres z wizytami u dentysty!