dr Dorota Zuziak

Onkolog

Pani Doktor konkretna, moje pomysły na leczenie szybko zweryfikowała, grzecznie ale stanowczo wybiła mi z głowy sposoby z internetu. Jestem po pierwszej czerwonej chemii i w ogóle spoko ! Amazonka

Jestem po pierwszej czerwonej chemii i w ogóle spoko ! Amazonka

Pani Doktor z poczuciem humoru! Dobrze wpłynęła na moją Mamusię, okazało się,że nie trzeba chemioterapii. Mamusia bierze tabletki, bardzo zadowolona. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor Dorotę :)

Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor Dorotę :)

Pani Doktor bardzo mi pomogła, załatwiła od razu bardzo dobrego zabiegowca . Życzyła mi powodzenia i nie wzięła pieniędzy za wizytę ! Polecam serdecznie

Pani Doktor bardzo mi pomogła, załatwiła od razu bardzo dobrego zabiegowca .
Życzyła mi powodzenia i nie wzięła pieniędzy za wizytę !
Polecam serdecznie

Byłem osobą towarzyszącą na wizycie. Pani Doktor do bólu konkretna, bardziej stanowcza niż chirurg, ale to nam było potrzebne. Mamy plan leczenia i możemy o wszystko zapytać. Zawsze odpowiada na SMS. Po zabiegu pozostaniemy pod opieką Pani Doroty!

Zawsze odpowiada na SMS. Po zabiegu pozostaniemy pod opieką Pani Doroty!

Bardzo polecam! Super specjalistka od raka piersi, na konsylium od razu powiedziała co mnie czeka. Mega konkretna, walczymy razem, każe mi wierzyć,że jest dobrze :)

Zajmuje się szczególnie rakiem piersi. Specjalista chemioterapii nowotworów, ale mnie pomogła uniknąć chemioterapii !!! Skierowała mnie na badania genetyczne, które uratowały mi życie. Jak trafiłam do innych ośrodków to wszyscy lekarze Panią Doktor znali i kazali pozdrawiać, to było bardzo miłe :)

Zajmuje się szczególnie rakiem piersi.
Skierowała mnie na badania genetyczne, które uratowały mi życie.

Panią Doktor polecają Amazonki! Moja mamusia uniknęła chemioterapii dzięki Pani Dorocie. Ma poczucie humoru i pozytywnie wpływa na pacjentki Mamusia od razu poczuła,że jest w dobrych rękach

Panią Doktor polecają Amazonki!
Moja mamusia uniknęła chemioterapii dzięki Pani Dorocie.
Ma poczucie humoru i pozytywnie wpływa na pacjentki
Mamusia od razu poczuła,że jest w dobrych rękach

Polecana przez Amazonki! Bardzo mi pomogła- uniknęłam chemioterapii. Duża wiedza i poczucie humoru, bardzo pozytywna, konkretna. Na pewno pozostanę pod jej opieką !

Polecana przez Amazonki! Bardzo mi pomogła- uniknęłam chemioterapii.
Duża wiedza i poczucie humoru, bardzo pozytywna, konkretna.
Na pewno pozostanę pod jej opieką !

Pani doktor ma ogromną wiedzę, trafnie dobrała mi leczenie, dzięki czemu jestem zdrowa. Przez cały czas leczenia czułam się zaopiekowana. Gdy coś się działo z moim zdrowiem, mogłam liczyć na wsparcie i sympatyczny kontakt, co jest ważne dla pozytywnego nastawienia. Polecam.

Ja jestem bardzo zadowolona z pani doktor. Zawsze była dla mnie miła i z chęcią odpowiadała na wszystkie pytania. Gdy wylądowałam w szpitalu wszystko wytłumaczyła mojemu mężowi bez problemu i uspokoiła go. Jak najbardziej polecam panią doktor!!