Dr Beata Bilińska

1,9
1,8

Anonim

12.05.2017

Pani dr. Co prawda ma specyficzne podejscie do pacjenta ale mozna sie dogadac. Mialam naprawde duzy problem z tradzikiem pomogla mi w 100%. Moja cera jeszcze nigdy nie byla w takim super stanie jak teraz i to dzieki pani dr. Nie dokonca udziela informacji o leczeniu itp. Ale zdecydowanie wie jak leczyc. I leczy skutecznie . POLECAM.

17.01.2017

Niemiła, niesympatyczna, niekompetentna. Nie polecam, bo to zmarnowany czas. Wielkie nieporozumienie.

03.02.2016

Bardzo niemiła lekarka. Odradzam korzystanie z jej usług. Nie potrafi w ogóle nawiązać kontaktu z pacjentem i zachowuje się jak maszyna.

Weronika

12.08.2015

Lekarka z okropnym podejściem, bagatelizuje problemy pacjenta o ile nie zobaczy wielkiego wysypu na twarzy. Zdolna jest jedynie do powiedzenia, że nie możliwe jest wyglądanie jak modelki z okładki, kiedy problemem były liczne blizny potrądzikowe. Nie poświęca uwagi pacjentowi, wizyta trwa chwile. Wszystko z wielką łaską i kpiącym uśmiechem.

25.01.2014

1 minuta w gabinecie, nawet Pani doktor nie fatygowała się aby podejść, obejrzeć, tylko siedziała za biurkiem i spojrzała na zmianę zza biurka, przez 2 sekundy. 1 objaw 1 wizyta określiła po tym jak chciałam ją zapytać o coś jeszcze. zero poszanowania dla pacjenta, odradzam!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Łuków"?

Szpital LUX MED
ul. Puławska 455