Dr Beata Bilińska

Dermatolog

2,3
1,9
1,7

Nie polecam ! Zapisując się do lekarza ze specjalizacją dermatologiczną oczekuję pełnego profesjonalizmu. Będąc na wizycie Pani doktor nawet nie obejrzała mojej twarzy a co dopiero cery z bliska. Zero jakiegokolwiek zainteresowania moją osobą, tym z czym przyszłam. Dłużej trwało drukowanie recept niż moja wizyta. Z zegarkiem w ręku byłam tam 5 min.

Pani dr. Co prawda ma specyficzne podejscie do pacjenta ale mozna sie dogadac. Mialam naprawde duzy problem z tradzikiem pomogla mi w 100%. Moja cera jeszcze nigdy nie byla w takim super stanie jak teraz i to dzieki pani dr. Nie dokonca udziela informacji o leczeniu itp. Ale zdecydowanie wie jak leczyc. I leczy skutecznie . POLECAM.

Niemiła, niesympatyczna, niekompetentna. Nie polecam, bo to zmarnowany czas. Wielkie nieporozumienie.

Bardzo niemiła lekarka. Odradzam korzystanie z jej usług. Nie potrafi w ogóle nawiązać kontaktu z pacjentem i zachowuje się jak maszyna.

Lekarka z okropnym podejściem, bagatelizuje problemy pacjenta o ile nie zobaczy wielkiego wysypu na twarzy. Zdolna jest jedynie do powiedzenia, że nie możliwe jest wyglądanie jak modelki z okładki, kiedy problemem były liczne blizny potrądzikowe. Nie poświęca uwagi pacjentowi, wizyta trwa chwile. Wszystko z wielką łaską i kpiącym uśmiechem.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Łuków"?

Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Warszawska 197 d