lekarz Dr Milczarek

2,5
2,2
2,1
2,1

Bardzo kulturalny człowiek, szanuje czas innych. Kompetentny i godny zaufania, widać doświadczenie.

beznadziejny lekarz!!!!bylam u niego z moim narzeczonym w ogole go nie sluchal jest beszczelny arogancki...nie dal dokonczyc pacjentowi tego co chciał powiedzieć tylko zaczal wypisywać receptę w trakcie przerwal mu normalnie wypowiedz kazal dac dowod(prywatnie byliśmy) i robil swoje potem skasowal 70 zl i ot cala wizyta.Prosba do doktora niech obniży cennik bo za 7 dych taka nieuprzejmość to jest lekkie przegięcie!!!

Nie poswieca pacjentowi czasu i nie da sie wyslowic

Nie poswieca pacjentowi czasu i nie da sie wyslowic

Za 70zł mógłby chociaż udawać zainteresowanie, zdecydowanie odradzam wizytę. Nigdy więcej moja stopa nie przekroczy jego gabinetu. Złośliwy, traktuje pacjenta z góry.

lekarz kompetentny,zdecydowany,daje gwrancję niezapisywania leków uzależniających

Coś chyba w ZUS jest nie tak, psychiatra na komisji zamiast okulisty. :)

Coś chyba w ZUS jest nie tak, psychiatra na komisji zamiast okulisty. :)

orzecznik ZUS II liga doktorów, potwierdza tylko opinie pozostałych oceniających.

Nie słucha pacjenta, jest przemądrzały, myśli, że pozjadał całą wiedzę, a myli się w nazwach leków i nie zna ich, słowem żal.

Wystraszył mnie tak, że potem długo bałam się wogóle pójść do psychiatry (mam depresję z lękami). Rejestrowałam się i potem bałam się pójść, choć lekarz do którego normalnie chodzę jest wporządku, u Milczarka byłam przypadkiem, mój psychiatra był chory czy jakoś tak. Zaczęłam brać mniejsze dawki leków żeby nie musieć iść po receptę. Aż sie skończyły. Być może jest to dobry specjalista i poznałam jego złe strony nie poznając dobrych. Ogólne wrażenie - ponury i nie słucha pacjenta. Moje doświadczenie jest takie. Mam nadzieję że będzie więcej głosów które dadzą ...

Ogólne wrażenie - ponury i nie słucha pacjenta.

Moje doświadczenie jest takie. Mam nadzieję że będzie więcej głosów które dadzą poznać lepiej kompetencje tego lekarza.

hmm...moje oczekiwania byly na zupelnie innym poziomie i niestety nie zostaly spelnione. pozdrawiam

pozdrawiam