lekarz Edward Bauer

Aktualne miejsce przyjęć to:
ul.Staszica 8 A pok 5
75-449Koszalin
tel 502 532 134

Bardzo dobry lekarz godny polecenia, dzieki doktorowi unikłem operacji,wytłumaczy przyczyny choroby bardzo dobry kontakt z pacjentem,mówi o chorobie w dostepnym dla kazdego jezyku jestem bardzo zadowolony i jako jedyny lekarz z którym sie otkałem dostałem aragon z kasy fiskalnej to swiadczy o uczciwosci -dziekuje doktorze

Pomimo dużej liczby pacjentów i późnej pory doktor przyjął mnie i zbadał bez problemu. To mówi samo za siebie .Polecam tego lekarza A.D

Absolutnie nie zgadzam się z poprzedniczką.Jestem nauczycielem.Wielokrotnie leczyłem się u Pana Bauera(własnie w Białogardzie,gdzie przez dwa lata pracowałem).Gabinet akurat nie on wyposażył,za to takich jak poprzedniczka gotowych powybijać sobie zęby jest tam na pęczki,No więc Pan Bauer i tak ma tonę cierpliwości i kultury. W ...

W mojej opinii jest to doskonały lekarz,który ZAWSZE mnie wysłuchiwał i pomagał pozbyć się problemów związanych z częstym chronicznym zapaleniem krtani.Wystarczyło jedynie ZASTOSOWAĆ SIĘ do jego porady.Chodziłem do wielu specjalistów z łaski pańskiej,którzy uświadamiali mnie,że w moim zawodzie problemy z gardłem są wpisane w ryzyko.A Pan Bauer jako jedyny mi pomógł.i to na długą metę.
P O L E C A M T E G O L E K A R Z A
Jakub

Doktor Bauer to najgorszy lekarz u jakiego przyszło mi się leczyć. Kompletnie nieuprzejmy i niemiły. Nie ma szans się z nim dogadać, gdyż pan doktor nie rozmawia tylko burczy pod nosem, dosłownie, jak mówi prawie nie otwiera ust i odnoszę wrażenie, że bynajmniej nie wynika to z jakichkolwiek problemów czy przyzwyczajeń, a po prostu z pogardy w stosunku do pacjenta. Chodziłam do niego regularnie przez ponad rok z moimi zatokami. Miałam troche przerośnięte polipy, częste zapalenia i samoistne wycieki ropne z nosa. Pan doktor zupełnie nic sobie z tego nie robił. Wizyta trwała zawsze jakieś kilka minut, podczas których sprawdzał tylko stan otworów nosowych i to wszystko. Starał się mnie jak najszybciej wypchać z gabinetu. Zero jakichkolwiek pytań, czy diagnoz z jego strony. W końcu doprosiłam się skierowania na TK zatok, ale pan doktor nie raczył nawet na ich podstawie wydać jakiejkolwiek opinii. Najbardziej interesowało go to że będzie się musiał z tych badań rozliczyć. Każda wizyta kończyła się receptą na leki, których pudełka reklamowe znajdowały sie w gabinecie. Pomimo, że miałam wykluczoną alergię, pan doktor przepisywał mi krople na katar alergiczny. Ogólnie wizyta sprowadzała się do wystawienia recepty. Nie interesowało go, że boli, nic sobie nie robił z moich objawów o których mu opowiadałam. Jego gabinet zatrzymał się w latach 90. Dysponuje jedynie różnego rodzaju wziernikami. Widzę bardzo pozytywne komentarze o doktorze i prawde mówiąc nie dowierzam. Może większość z tych ludzi leczyła się u niego prywatnie, na co mnie nie stać, albo ich problemy były naprawdę błahe. Szczerze go nie polecam.