dr n. med. Edward Buczek

Przy skali zróżnicowania ludzkich charakterów, które przychodzą do doktora uważam ,że jest kulturalny i w 100% profesjonalny w tym co robi ,objaśnia bardzo rzeczowo i dokładnie. Polecam jak najbardziej .

Lekarz z odpowiednimi kompetencjami. Zna się na swoim fachu. Z poczuciem humoru. Bezpośredni. Polecam A. W.

Polecam
A. W.

Pan doktor w sposób rzeczy wyjasnił na czym polega mój problem. Przede wszystkim zaczął od poszerzenia diagnostyki, czego jego poprzednicy nie uczynili. Operacja bez żadnych powikłań.Ma poczucie humoru, dzięki czemu w gabinecie nie czułam się zestresowana. Polecam Alicja

Polecam
Alicja

Doktor Edward Buczek jest bardzo dobrym fachowcem zna się na tym co robi.Ciesze się bardzo że miałem szczęście trafić właśnie na takiego specjalistę który w sposób bardzo profesjonalny przeprowadził rekonstrukcje achillesa bo w warunkach średniowiecznych to prawie cud a szpital w Białogardzie to średniowiecze pod każdym względem. Jego poczucie humoru w niczym nie przeszkadza a wręcz przeciwnie pomaga w stresie😁 Polecam i dziękuję za wszystko wdzięczny pacjent z Kołobrzegu

Polecam i dziękuję za wszystko wdzięczny pacjent z Kołobrzegu

Tłumaczenie choroby i leczenia u tego pana, bo doktorem nazwać go ciężko praktycznie nie istnieje. Do tego nie wiadomo czy mówi do Ciebie czy do asystentki, nie słucha co się do niego mówi, nie tłumaczy nic. Przerób taśmowy. Uprzejmości zero.

Człowiek bez kompetencji i kultury osobistej, na nieodpowiednim miejscu. Obrażał również innych pacjentów.

Profesjonalizm, uprzejmość, kompetencje, szybkość i trafność diagnozy oraz działania. Panie doktorze, dziękuję za uratowanie nogi!

bardzo dobry lekarz ortopeda, profesjonalista, pracowity i skromny do tego

bardzo dobry lekarz ortopeda, profesjonalista, pracowity i skromny do tego

Bardzo dobry lekarz. Świetnie zna się na swojej robocie. Polecam

Bardzo dobry lekarz. Świetnie zna się na swojej robocie. Polecam

najlepszy chirurg, świetny ortopeda, wspanialy człowiek...

najlepszy chirurg, świetny ortopeda, wspanialy człowiek...