dr n. med. Edward Gejdel

Bliska mi kobieta zaufała i wiele lat chodzila do dr E. Geidla który na każdej wizycie uspokajał ze guza którego sobie wyczuła jest kanałem mlekowym. Po 12 latach opieki u doktora okazało się ze ma ona nowotwór piersi w bardzo zaawansowanym stadium.... Niestety nie polecam

Poszłam do niego z problemem zajścia w ciążę. W Invimedzie powiedzieli,że mam PCOS i sugerowali mi zabiegi, bo leczyć tego nie ma sensu. Pan doktor potwierdził diagnozę, ale uważał że warto podleczyć jajniki. Po 2 miesiącach jajniki były prawidłowe (wiem, że nie na zawsze, ale jednak). Bardzo dokładnie opisywał moje USG i wyczerpująco odpowiadał na każde pytanie, mimo że w poczekalni czekała kolejna osoba. Zdecydowanie polecam, choć wiadomo, że każdy człowiek jest inny i ma inne problemy

Od lat chodze juz do doktora, byl/jest lekarzem mojej mamy, teraz rowniez moim i mojej siostry. Caloksztalt wizyty jest na bardzo wysokim poziomie. Komplet wszystkich badan, rowniez usg piersi i tarczycy. Kultura osobista doktora jest na najwyzszym poziomie, pozwala sie odprezyc w gabinecie. Zawsze odpowie na pytania i opisze wyczerpujaco kazde badanie, ktore robi. Polecam wszystkim w 100% !

Bardzo polecam.Znakomity fachowiec.Doskonale wie co robi.Skromny ,konsekwentny w działaniu.

Lekarz godny polecenia ,prawdziwy profesjonalista. Leczę się u niego 15 lat.On i jego oddział pomagali mi wielokrotnie, to on powiedział mi że chcieć, to móc .Mam 9-cio letniego zdrowego syna.

DOKTOR STWIERDZIŁ U MNIE NADŻERKĘ I BEZ WYNIKU CYTOLOGICZNEGO POINFORMOWAŁ MNIE, ŻE POWINNAM U NIEGO ZROBIĆ ZABIEG ELEKTROKONIZACJĘ - 400 PLN + DODATKOWE WIZYTY (KOLEŻANKA MIAŁA ZABIEG I MIAŁA KOMPLIKACJE). MIAŁAM JAKIEŚ PRZECZUCIE, ŻE COŚ JEST NIE TAK. POSZŁAM NA KONSULTACJE DO INNEGO LEKARZA. NIE MAM NADŻERKI, A PAN DOKTOR POPROSTU CHCIAŁ ZAROBIĆ I JESZCZE MNIE OKALECZYĆ. TAK WIĘC CAŁA AURA GABINETU, EKSKLUZIWU, KAPCI JEDNORAZOWYCH ROZCHODZI SIĘ O KASĘ... INTERESUJE GO TYLKO KASA I OFERUJE ZABIEGI JAK LECI...

Rewelacyjny lekarz,miałam sporo problemów zdrowotych, chodziłam do różnych lekarzy, z polecenia znajomego trafiłam do Doktora i lecze sie już u niego od kilku lat, nigdy na nic nie można było narzekaż, no może czasem jedynie wizyty się przedłużają, ale nie zawsze. Naprawde polecam, właszcza przy leczeniu niepłodności.

pan doktor jest świetnym lekarzem, miłym kompetentnym robi wszystkie badania i podchodzi do pacjenta z uczuciem

Pan Doktor niewątpliwie jest bardzo kompetentnym specjalistą, wykonał kompleksowe badania USG, poświęcił na nie wystarczająco dużo czasu. Ale metody dalszego leczenia nie tłumaczył i nie odpowiedział na zadane pytania. Gdy zapytałam o różnicę pomiędzy zaproponowanymi metodami usłyszałam: cena... I nic więcej. To stanowczo za mało aby móc podjąć decyzję.

Perfekcyjny specjalista, wieloletni praktyk, budzący ogromne zaufanie. Jestem jego pacjentka od zawsze. Odbieram go raczej jako chłodnego specjalistę ale takie jest właśnie moje oczekiwanie wobec każdego lekarza. Natomiast moja córka i zięć oczekujący dzidziusia są pod wielkim urokiem Pana doktora, jego życzliwości, ciepła i kompetencji.