prof. dr hab. n. med. Edward Golec

Chirurg urazowy, Ortopeda

Profesor jest najlepszym lekarzem u jakiego do tej pory miałam możliwość się leczyć. Wydałam kupę kasy prywatnie zrobiłam nawet rezonans i nikt nie wiedział co mi jest. U profesora wystarczyło 3 minuty żeby mnie zdiagnozował. Był przy mnie cały czas, interesował się i naprawdę szczerze martwił. Za mało mamy takich lekarzy, ale jeśli ortopeda to tylko profesor, naprawde polecam to bardzo ciepły człowiek.

Specjalista, bardzo dobry chirurg - lekarz z powołania. Prof.Golec jest bardzo kompetentny, konkretny i rzeczowy. Wart polecenia. Ma zawsze czas dla pacjenta, szukający najlepszych rozwiązań.

Zgadzam sie w 100%. Moja mama miala problem z biodrem i suma sumarum musieli jej wszczepiać endoproteze i zrobił to właśnie prof Golec. Żadnych problemów, znakomity specjalista

Super specjalista, który naprawił mi kolano po kontuzji. Byłem u 3 innych ortopedów i dopiero on był w stanie mi pomóc. Człowiek godny polecenia!

Wciąż poszukujesz "Chirurg urazowy Kraków"?

Rafał Więcek

USG ortopedyczne
Gabinet Krowodrza (Łobzów)
Zakątek 13/36
Słomczyńskiego 18/47
ul. Zachodnia 10/61
Os. Hutnicze 6/134
Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16
Szpital Ortopedicum