Edward Kupis

Mimo pierwszej wizyty związanej z zabiegiem ekstrakcji ósemki lekarz okazał się być empatyczny i spokojnym podejściem starał się zniwelować mój stres związany z niewiadomym. Po zabiegu mogę stwierdzić, że został dobrze wykonany, a rana prawidłowo się zrasta. Polecam.

Przemyślane 5/5 w każdym obszarze - z czystym sumieniem polecę każdemu. Podszedł ze zrozumieniem do mojego strachu, wytłumaczył i omówił proponowane leczenie - tak jak poprosiłam było kompleksowe i obejmowało wszystko od zaplombowania wszystkich ubytków, ósemki (ekstrakcja 3 - zostałam poinformowana co i dlaczego Pan Doktor proponuje), aż osiągniemy etap, że będzie co kwartał - pół roku czyszczenie tylko i przegląd. Po ponad rocznej przerwie poszłam na przegląd do innego dentysty (pracodawca zmienił przychodnie, więc przegląd zrobiłam gdzie indziej) - komendarz pani dentystki: "nie wiem kto pani robił do tej ...

Po ponad rocznej przerwie poszłam na przegląd do innego dentysty (pracodawca zmienił przychodnie, więc przegląd zrobiłam gdzie indziej) - komendarz pani dentystki: "nie wiem kto pani robił do tej pory zęby, ale proszę się trzymać tego dentysty. Dawno nie widziałam tak ładnie założonych plomb i takiej dokładności".

Trafiłam do dr. Kupisa na chirurgiczne wyrwanie osemki. Nie moge powiedziec nic zlego ani na wizyte ani na dr. Osobicie uwazam ze jest to bardzo dobry lekarz, profesjonalny i rzetelny. A wzrwanie osemki w wykonaniu doktora to byla sama przyjemnosc. Po usunieciu zeba totalnie zadnych komplikacji ani efektow ubocznch. A samo wzrwanie trwalo moze pol minuty. Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam.

katastrofa!!!! Odnosi się wrażenie, że wszystkie panie wokół dbają o pana doktora, natomiast pan doktor ma w głębokim poważaniu pacjentów. Stanowczo odradzam placówkę na Nowogrodzkiej 45. Żenada nawet tutaj nie można ocenić na 0 lub 1

Żenada nawet tutaj nie można ocenić na 0 lub 1

Byłam na rwaniu ósemki - szybko, sprawnie w miłej atmosferze, Pan Doktor jest bardzo kompetentny - jestem bardzo zadowolona. Wystarczy się trzymać zaleceń i po 5 dniach nie pamiętam że było rwanie + szycie.

Najlepszy Stomatolog jakiego do tej pory spotkałam, a miałam sporo problemów z zębami, więc mam porównanie. To naprawdę Fachowiec w swojej dziedzinie,a,że nie jest zbyt rozmowny to już kwestia drugorzędna w tej sytuacji. Polecam!

Polecam!

Gabinet na Dolnej być może nie pierwszej świeżości i wyglądem na pewno ustępuje nowym placówkom natomiast sam dr. Kupis to NAJLEPSZY stomatolog jakiego spotkałem a że zęby nie za mocne to trochę się ich przewinęło. Zrobione przez dr. Kupisa zęby nie bolą, plomby sie trzymają, za każdym razem diagnoza postawiona prawidłowo. Mocno polecam

to jest lekarz stomatolog z powołania !!!!!!!!!!!!

to jest lekarz stomatolog z powołania !!!!!!!!!!!!

Fachowo, konkretnie, bez zbędnego gadania. Od wielu lat pląby zakładane przez pana doktora są na swoich miejscach, a jak mam nadal wszystkie zęby:)

Byłam u tego lekarza na wyrywaniu zęba. Miły i kompetentny. Polecam.

Byłam u tego lekarza na wyrywaniu zęba.
Miły i kompetentny.
Polecam.