dr n. med. Edward Mickielewicz

- usg stopy
- usg stawów biodrowych u dzieci i dorosłych
- usg stawu barkowego
- usg nadgarstka

Aż się dziwię, że nikt nie wspomniał o ruskim akcencie p. doktora. Podczas wizyt trochę mi to przeszkadzało. Nie zechciał dać skierowania na rehabilitację tylko zmusił najpierw wykonać USG a później polecił innego specjalistę - tak jakby mnie komuś przekazywał i nie chciał się tym zajmować. Był uprzejmy i miły aczkolwiek od strony merytorycznej wizyty wypadły raczej słabo. Jestem średnio zadowolony.

Pan doktor świetnie mi zoperował jedną nogę, nie miałam żadnych dolegliwości. Tylko teraz nie mogę znaleźć, gdzie mogłabym zrobić drugą na NFZ...

Dr Mickielewicz operował mi na razie halluxa prawej stopy 16 maja br. Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Wyjaśniał uprzejmie, cierpliwie i z uśmiechem na twarzy całą procedurę, pomógł ustalić najbardziej dla mnie optymalny termin zabiegu (na NFZ) w Centrum Medycznym Damiana. Do tej pory nigdy nie spotkałam się z tak niesamowitą przychylnością dla pacjenta i przyjaźnią, jaką emanował doktor. Jak dojdzie do skutku operacja drugiej stopy, to dodam kolejną całościową opinię. Tymczasem szczerze polecam dr Mickielewicza i bardzo, bardzo Panu dziękuję! Urszula

Tymczasem szczerze polecam dr Mickielewicza i bardzo, bardzo Panu dziękuję!
Urszula

Bardzo dobry lekarz z doświadczeniem,polecam osobom odpornym psychicznie- duże poczucie humoru :),mnie wyleczył bardzo dobrze,duży szacun doktorze.Zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów.

Super uprzejmy, konkretny, miałam operowany haluks lewej nogi, czekam na operację drugiej nogi, żadnego bólu. Panie doktorze jest PAN WIELKI - dziękuję. Urszula Idzkiewicz

Urszula Idzkiewicz

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
IRMED
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Rehabilitacji Sportowej s.c. Tomasz Wiliński, Jacek Grabowski
Przechodnia 2