lekarz Edward Migniewicz

2,9

Pan Migniewicz tzw. chirurg, nie zbadał mnie, nie przeprowadził wywiadu, odesłał z kwitkiem, ponieważ permanentny ból brzucha, stwierdzona kamica żółciowa i skierowanie od lekarza rodzinnego, nie są podstawą do skierowania na tomograf, bądź rezonans jamy brzusznej. Usłyszałam "jeżeli chce Pani tomograf, niech idzie Pani zrobić sobie prywatnie we własnym zakresie". Problem jest taki, że prywatnie również wymagają skierowania. Wizyta, na którą czekałam kilka tygodni i dla której musiałam zwolnić się z pracy, trwała dokładnie 2 minuty i nadal nie mogę wykonać rezonansu. W związku z tym, że lekarze w Polsce ...

W związku z tym, że lekarze w Polsce są bezkarni i nikomu nie podlegają, zachowują się właśnie w określony sposób. Prokuratura i Sądy są bezradne, Media również. Chodzę do lekarza raz w roku i za każdym razem jestem traktowana jak intruz. Wszystkie badania robię prywatnie, aby szybko otrzymać diagnozę. Niestety nie są to lekarze, ale biznesmeni i skoro nie życzą sobie pacjentów, bądź boją się ich dotknąć, powinni zmienić zawód, bo go hańbią.
Na wizytę czekamy miesiącami, płacimy składki, na infolinii czekamy godzinami w celu rejestracji, a lekarze traktują pacjentów gorzej niż bydło. Cyrk na kółkach.
Zmieniam przychodnie, zabieram całą rodzinę i mam naiwną nadzieję, że gdzie indziej będą lepiej traktować pacjentów.

Świetny lekarz 😀poczucie humoru, 2 razy robił mi zabieg. Przyszłam wcześniej, zapisałam i szybko przyjął mnie bez problemu. Wszystko spokojnie wyjaśnił, opowiedział. Trzeba podchodzić z uśmiechem i humorem a nie na dzień dobry mieć pretensje o wszystko. To też człowiek.

Polecam tego lekarza. Wykonuje swoją pracę profesjonalnie. Może jest mało rozmowny ale jest rzeczowy i konkretny. Odpowiedział na wszystkie moje pytania. Do pacjenta podchodzi z dystansem.

Z lekarzem miałam do czynienia 3 razy przy różnych dolegliwościach. Wszystkie wizyty były na NFZ (zabieg, badanie i porada lek.)- doktor może nie tryska humorem,ale jest konkretny, rzeczowy i profesjonalny. Polecam!

Jestem w 6-miesiącu ciąży, mam problem z żyłami. Byłam pacjentką prywatną. Wizyta kosztowała 120 zł. Umawiając się na wizytę telefonicznie, zapytałam się o możliwość zrobienia prześwietlenia żył, bo obawiałam się zakrzepicy żył. Pan doktor poświęcił mi 5 minut "rzucił okiem na nogi", nawet ich nie dotykając stwierdził, że nie ma zakrzepów w żyłach. Zaproponował tabletki ziołowe. Na pytanie o USG żył stwierdził , że nie jest potrzebne, ale może wypisać mi skierowanie, co też uczynił. W recepcji poinformowano mnie ,że terminy wolne są za miesiąc. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta w Aldemed Zielona Góra, ul. Towarowa 20. Szczerze nie polecam całej instytucji: niemiłych Pań z recepcji oraz Pana doktora Edwarda Migniewicza. Zerowe podejście do pacjenta.

Lekarz o aroganckim zachowaniu i najgorszy z jakim miałam do czynienia. Tłumaczenie i sposób leczenia(lekarstwa) choroby jest w tempie szybkim, a na zadane pytania odpowiada w sposób chamski...przecież tłumaczyłem itd!. Moja rada! Szukajcie innego chirurga tylko nie p. Migniewicza. Zaoszczędzicie sobie stresu. 1.Nie mam zaufania do kompentencji tego lekarza 2. Mało poświęca czas 3. Nie jest godnym polecenia 4.Tłumaczenie choroby i leczenia.. zero 5. Kompleksowść podejścia... zero 6.UPRZEJMOŚĆ...zero, zero

1.Nie mam zaufania do kompentencji tego lekarza
2. Mało poświęca czas
3. Nie jest godnym polecenia
4.Tłumaczenie choroby i leczenia.. zero
5. Kompleksowść podejścia... zero
6.UPRZEJMOŚĆ...zero, zero

Dzisiaj przekonałem się, że nie można ślepo ufać złym opiniom wyrażanym w internecie pod adresem lekarzy. Najlepszym tego przykładem jest dr Migniewicz Edward...okazał się bardzo kompetentnym,uprzejmym, pełnym zaangażowania, kultury i humoru lekarzem. Miałem przyjemność być jednego dnia na konsultacji,a w kolejnym na zabiegu ,w Aldemedzie i dodam, że nie na prywatnej wizycie, tylko z NFZ!😄 Wielki szacunek Panie doktorze!

Wielki szacunek Panie doktorze!

Najgorszy "lekarz" z jakim kiedykolwiek miałam styczność. Arogancki i niekompetentny! Wizyta u niego to strata czasu!

Totalny ignorant, nie lekarz. Miałam złamaną kość w paliczku palca (jak okazało się po miesiącu, po odczekaniu swego w kolejce do ortopedy), a pan Migniewicz zaraz po urazie nie zdiagnozował złamania. Nie raczył nawet sprawdzić, co mi dolega, tylko odesłał z kwitkiem, twierdząc że nic mi nie jest.

Miałem mieszane uczucia idąc do tego lekarza po przeczytaniu opinii w internecie. Jednak teraz po wizycie mogę go śmiało polecić. Lekarz miły, od razu zrozumiał mój problem i wiedział co jest grane. Bez żadnych zbędnych badań i przedłużań zakwalifikował mnie do zabiegu, za co jestem wdzięczny, gdyż inni lekarze mnie zsyłali i przez to ponad pół roku musiałem spędzić w kolejkach po następne skierowania.