dr n. med. Edward Ordyniec

USG

Tak doświadczonych ginekologów jak Dr.Ordyniec już nie ma. Przez całe lata był flagowym ginekologiem w Szpitalu Miejskim w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Od 30-tu lat "prowadzi" moja ukochaną małzonkę i od paru lat także moją córcię. Obie skutecznie wyleczył z poważnych "damskich" problemów. Moje dziewczyny nie wyobrażają sobie, ze kiedyś pan doktor może przejść na emeryture i zrezygnować z prywatnej praktyki. To chyba świadczy o nim najlepiej.

Jest to lekarz z tak rzadkiej już teraz starej gwardii, dla której bardziej od zaufania dla maszyny liczy się własna wiedza i doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat. Naprawdę bardzo miły i sympatyczny pan, kompetentny, rzeczowy. Godny polecenia

bardzo mily spokojny i kompetentny lekarz ginekolog

bardzo mily spokojny i kompetentny lekarz ginekolog

Wciąż poszukujesz "USG Gdynia"?

ul. Wrocławska 97B
81-530 Gdynia
InviMed Klinki Leczenia Niepłodności Gdynia
10 Lutego 16 (II piętro, pion B)
81-364 Gdynia
pl. Kaszubski 13 lok. 5