lekarz Edward Piotrowski

Lekarz o wysokiej kulturze osobistej.Doświadczenie połączone z wnikliwą analizą skutkuje właściwą diagnozą

Kompetentny i bardzo sympatyczny lekarz. Wizyty przebiegają bezstresowo, w miłej atmosferze. Polecam.

Lekarz uprzejmy, spokojny, poświęca uwagę pacjentowi,sprawia wrażenie zaangażowanego, ale już kilka lat leczę się u niego na tzw. nadżerkę. Wizyty co prawda składam mu bardzo nieregularnie, ale za każdym razem obiecuje, że zabieg związany z leczeniem dolegliwości odbywa się ostatni raz, przy kolejnej wizycie natomiast okazuje się, że trzeba jednak go powtórzyć...

Sympatyczny, badanie bezbolesne, dokładnie wszystko tłumaczy, poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam.

Co jakiś czas te sam leki na tzw. nadżerkę. Nie pomogły. W dodatku badanie było bolesne. Wcześniej, razem z ciążą miałam do czynienia z 6 różnymi ginekologami- żadne żadne nie bolało. Bardzo cienkie podejście do antykoncepcji. tj. plasterek i już.

Bardzo cienkie podejście do antykoncepcji. tj. plasterek i już.

Wykonuje wszystkie potrzebne badania bez proszenia zawsze pyta i sprawdza w zapiskach kiedy jakie testy wykonac i je robi regularnie. Tłumaczy dokładnie funkcjonowanie czy to leków czy organizmu dba o proflaktykę. Jedyny minus to czekanie na wizyte ok 2- 3 tygodnie, ale warto, gdy coś się dzieje przyjmie bez kolejki.Gabinet dobrze wyposażony, polecam

Leczył mnie ponad pół roku, przez cały ten czas stosował te same leki, choć nie odnosiły one rezultatu. Kiedy spytałam, czy mi pomoże, powiedział "przeleczyłem standardowo".

od dawna szukalam lekarza ktory mnie uwaznie wyslucha, nie bedzie sie spieszyc , doradzi,wytlumaczy chorobe oraz sposob jej leczenia a przede wszystkim bedzie skuteczny !zarejestrowalam sie do dr piotrowskiego i wlansie on spelnil moje oczekiwania a do tego jest czlowiekiem spokojnym oraz godnym zaufania polecam w 1000% !!!!!!!!!!!!!!!