prof. dr hab. n. med. Edward Stanowski

Chirurg onkolog

W klinice endokrynologii zrobiono mojej mamie tomografię komputerową, której wynik otrzymałem po jej wyjściu ze szpitala. Wykazała ona guzy na nadnerczu, w nerce, na macicy, w pachwinie i opłucnej. Trochę spanikowany znalazłem chirurga onkologa, właśnie tego lekarza w BodyClinic (wizyta 250 zł bez rachunku). Wszedłem z dokumentacją i dr przejrzał pobieżnie CT, wynotował wielkość guzów i powiedział: "we środę jest święto, skonsultuję się z kolegami i oddzwonię we czwartek - piątek". Nie zadzwonił. Zadzwoniłem kilkukrotnie do kliniki, gdzie recepcjonistka wysyłała smsy do lekarza z prośba o kontakt z pacjentem. Bezskutecznie. Zadzwoniłem w poniedziałek do przychodni w godzinach pracy lekarza, prosząc o rozmowę (wcześniej dowiedziałem się, że ma kilku pacjentów). Za chwilę oddzwoniła Pani z obsługi, że lekarz wyszedł już z przychodni. Powiedziałem, że jeśli w dniu jutrzejszym się nie skontaktuje, wrócę po pieniądze bo usługa nie została wykonana. Zadzwonił: " no wie Pan, tam chyba był jakiś guz w pachwinie, może by pobrać próbkę na histopatologię" - mówię, że w pachwinie jest włókniak - " to nie wiem, bo jakbyśmy pobrali próbkę to może jakaś chemia... ale to skonsultuję się jeszcze i zadzwonię" Do dziś cisza. Doprawdy nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii, ale mogę przypuszczać, że są to opinie marketingowe. Zdecydowanie odradzam kontakt z tym Panem jeśli Wam życie miłe i chcecie żyć. Żaden z guzów mojej mamy nie okazał się złośliwy.

to wspaniały człowiek nie tylko chirurg onkolog ale także psycholog bardzo dziękuję profesorowi polecam

Wspaniały człowiek. Miałam szczęscie, że do niego trafiłam.Dokładnie wytłumaczył mi mój problem. Nie miał możliwości pomóc w mojej chorobie ale nie tylko wskazał kto to może zrobić ale bezinteresownie sam zadzwonił i umówił mnie z innym lekarzem. Profesr to człowiek o wielkim sercu i zrozumieniu ludzi.

Pan Profesor jest niesamowity. Jest zdecydowany, uprzejmy, kompetentny, rzeczywiście podchodzi do pacjenta po "ojcowsku" i wzbudza zaufanie. Nie potrafię opisać, jak się cieszę, że do niego trafiłam!

Pan profesor Stanowski we wrześniu 2011 roku operował mi przepuklinę rozworu przełykowego w szpitalu w Wieliszewie,po której wróciłem do normalnego życia bez zgagi i ton lekarstw. Na gastroskopii którą wykonałem niecały rok później lekarz wykonujący zabieg był pod wrażeniem dobrze wykonanej operacji po której nie pozostało właściwie śladu, skwitował tylko "majstersztyk". Podejście Pana Profesora do pacjenta bardzo racjonalne,bez tracenia zbędnego czasu, wytłumaczenie jak wygląda operacja, zapis na najbliższy wolny termin.W dziedzinie laparoskopii to napewno jeden z najlepszych chirurgów.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Sulejówek"?

dr

OBER CLINIC
Chałubińskiego 8
ul.Roentgena
enel-med
Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock