dr n. med. Edward Szczęch

polecam tego dr jest świetnym fachowcem, godnym polecenia można mu zaufać.Jest do tego powołany i robi to z sercem.Jest dobry w każdym calu .jest bardzo słowny .

Lekarz jest naprawde światnym specjalista!! Polecila mi go kolezanka, gdyz moja była pani dr. uznała iz nie da sie juz nic zrobic i musi mi chirurgicznie usunac 2 zeby. Pan doktor spojrzal i z usmiechem powiedzial, ze nic nie trzeba usuwac i zrobil mi zeby rewelacyjnie! ;))

lekarz ma doswiadczenie jest miły i uprzejmy ale brak mu poczucia estetyki

lekarz ma doswiadczenie jest miły i uprzejmy ale brak mu poczucia
estetyki

Rewelacyjny specjalista, leczę się u niego od lat, zresztą nie tylko bo większość moich znajomych tez leczy sie u dr i są barzdo zadowoleni. Odpowiada na wszystkie pytania, jest cierpliwy i delikatny, a przy tym bardzo skuteczny!! Szczerze POLECAM!!!!!

Wszystko super. Bdb lekarz

Wszystko super. Bdb lekarz

Świetny fachowiec. Chodziłem do wielu stomatologów ale od 15 lat jestem stałym pacjentem pana doktora. Dzięki jego fachowej wiedzy i geniuszowi są to raczej wizyty kontrolne. Polecam- Marek.

Dzięki jego fachowej wiedzy i geniuszowi są to raczej wizyty kontrolne.
Polecam- Marek.