dr n. med. Edward Towpik

Chirurg plastyczny

Jestem bardzo zadowolona z rezultatów naszej "współpracy". Pierwszy raz byłam operowana przez profesora ponad rok temu. Poddałam się operacji powiek. Byłam zadowolona ze spotkania przed zabiegiem, a efekt jest bardzo pozytywny. Teraz jestem już dwa tygodnie po drugiej operacji. Zdecydowałam się na lifting twarzy i nie pomyliłam się wracając do prof. Towpika. Świetny fachowiec. Jestem bardzo zadowolona.

jedna wielka pomylka,Pan jest laikiem i pomylil sie z powolaniem ! Odradzam szkoda czasu,pieniedzy i zdrowia

jedna wielka pomylka,Pan jest laikiem i pomylil sie z powolaniem !

Odradzam szkoda czasu,pieniedzy i zdrowia

Pan Doktor pięknie mnie zoperował. Wszystko wygląda tak naturalnie, blizenki ukryte i już prawie nie widoczne. Zupełnie inaczej na siebie patrze no i żałuje tylko że tak długo się do tego zabierałam... Polecam naprawdę, bez kompleksów czuję się zupełnie inaczej i kobieco. Pan doktor robi najpierw może poważne wrażenie, bo ja taka drobna, a on potężny, no i mówi bardzo konkretnie, ale naprawdę jestem zadowolona z efektu i czułam się bezpiecznie i w dobrych rękach

Bandyta - okaleczył mnie na wiele lat!!!

Bandyta - okaleczył mnie na wiele lat!!!

Po znamionach, które usunął pan prof. nie ma ani śladu, nawet małej blizenki na twarzy a bałam się okropnie. Bardzo profesjonalnie. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo arogancki człowiek i nie można się doprosić posłuchania, bow tylko asystentów wysyła, co może i lepiej, bo chyba jemu już się nie chce leczyć.

Osoba godna polecenia, miałam konsultacje dotyczące zabiegu rekonstrukcji piersi 4 lata temu - jestem bardzo zadowolona