lek. med. Edyta Baj-Chojecka

- Konsultacje ginekologiczne
- usg ciąży
- usg ginekologiczne transvaginalne
- usg ginekologiczne przez powłoki brzuszne

Byłam ostatnio pierwszy raz u Pani doktor i jestem zadowolona. Miło zaskoczyło mnie podejście do mnie. Doktor w rzetelny i zrozumiały sposób wytłumaczyła mi co mi dolega, że nie ma się czym martwić. Na pewno będę korzystać jeszcze nie raz

Trafiłam przypadkiem na Panią Edyte i nie żałuję. Prowadziła moja 1 ciążę. Miła, uprzejma, serdeczna. Porozmawia, wytłumaczy, wspomoże radą. Bada bez boleśnie. Martwi się o "kieszeń" pacjentek i bierze to pod uwagę a to miłe. Nie chcę już zmieniać lekarza. Super!

Nie chcę już zmieniać lekarza. Super!

Mam 35 lat. 6 lat temu trafiłam na Pania Doktor. poza 100% profesjonalizmem jest wspaniala , ciepla osoba. Poprowadzila moja druga ciaze i nawet przez sekunde nie poczulam niepewnosci. w kazdej chwili moglam sie z Nia skontaktowac, nawet bedac na oddziale znajdowala chwile zeby mnie wysluchac. Wspaniala i bardzo sie ciesze ze wizyty u ginekologa dzieki dr Edycie staly sie mniej straszne.

Dziś byłam pierwszy raz u tej Pani doktor w CMP Białołęka. Spóźniłam się, a pomimo że Pani doktor kończyła już pracę, kiedy dotarłam, zgodziła się mnie przyjąć. Jadąc tam myślałam, że nigdy więcej tam nie wrócę, bo daleko... Zaraz po spotkaniu z Panią Edytą zrozumiałam, że to mój nowy stały ginekolog. Właśnie takiego lekarza szukałam. Niby przyszłam tylko po receptę, Pani doktor po wstępnej rozmowie kazała mi zrobić badanie krwi i cytologię, bo dawno już nie miałam. To szósty ginekolog, z którym mam do czynienia i mogę szczerze wszystkim polecić. Widać, że zna się na tym, co robi, bardzo delikatnie bada, dba o pacjenta i jego komfort. Rzeczowa, a jednocześnie pełna ciepła i spokoju. Nie zgodzę się, że zależy jej tylko na kasie. To czy będę miała dziś tą cytologię zależało tylko ode mnie, ona zaproponowała tylko. Receptę na środki antykoncepcyjne wypisała z góry na pół roku, żebym nie musiała co chwilę przyjeżdżać. Dopiero kiedy wspomniałam o pewnej dolegliwości, kazał zgłosić się zaraz po okresie na USG, bo to może być poważniejszy problem. Polecam

Wspaniała kobieta, uprzejma, wszystko tłumaczy, rozwiewa wątpliwości, nie traktuje protekcjonalnie, Polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana