lekarz Edyta Borowska

2,7
2,4

Dzięki Pani Borowskiej mój mąż już widzi na oko. Specjalny program do leczenia zaćmy i jaskry. Każdy potrzebujący jest przyjęty, przebadany po dość krótkim czasie oczekiwania. Szybki termin na operację oka i to wszystko na miejscu, w Bolesławcu, nie trzeba wędrować po przychodniach i jeździć do innych miast. Pani doktor miła, rzeczowa, podchodzi do pacjenta indywidualnie, wszystko cierpliwie tłumaczy. Jesteśmy zadowoleni...

Jedno wielkie nieporozumienie. Fatalnie pokierowała moją babcie.

Jedno wielkie nieporozumienie. Fatalnie pokierowała moją babcie.

Witam, trafiłam do Pani doktor z polecenia. Diagnoza- jaskra taka od urodzenia (zależna od budowy oka). Pojechałam więc do klinki leczenia jaskry we Wrocławiu, koszt wizyty taki sam jak w Bolesławcu, ale z obszernymi badaniami. Diagnoza, na chwilę obecną wykluczającą jaskrę. Życzę wszystkim dużo zdrowia 🙂

Idealna ocena choroby , trafne dobranie leków oraz miła wizyta w sympatycznej atmosferze. Polecam serdecznie !

Tylko dzięki tej pani wiem, że mam jaskrę w wieku 31 lat i dzięki niej będę widział pewnie jeszcze długie lata. Inni okuliści bolesławieccy twierdzili, że nie ma problemu, albo, że taka jest moja "uroda". Pani wysłała mnie jeszcze do kliniki we Wrocławiu, gdzie potwierdzono diagnozę. Jeśli okulista w Bolesławcu to tylko pani Borowska!

Pani wysłała mnie jeszcze do kliniki we Wrocławiu, gdzie potwierdzono diagnozę.
Jeśli okulista w Bolesławcu to tylko pani Borowska!

no coz Pani doktor, kolejna bledna diagnoza:( I to naprawde powazny blad w diagnozie! Znow niedostateczny. Na szczescie lekarze w klinice we Wroclawiu sa bardziej kompetentni. Nie polecem!

Oszukała NFZ biorą pieniądze za pracę której nie wykonała! Znalazła chorobę oczu, której nie mam! Wypisała soczewki, które są złe! Lekarze z Wrocławia, po ponownych badaniach, określi całkowicie inne parametry szkieł. Poniosłem dodatkowe koszty! Moje dane ma Pani Doktor Borowska - Ona nie wie co to jest etyka lekarska! Zaproponowała mi nawet "teczkę" okularów, gdyż tak źle miało być ze mną!!! Tą opinie powinni widzieć również ludzie nie zalogowani.

Tą opinie powinni widzieć również ludzie nie zalogowani.

To chyba jest, delikatnie mówiąc, małe nieporozumienie!

To chyba jest, delikatnie mówiąc, małe nieporozumienie!

nie umi obchodzic sie z chorymi ludzmi robi tylko pole wdzenia i na tym bazuje potem