lekarz Edyta Czechowska

2,9
2,9
2,7

No wlasnie.....na co zdaja sie wszystkie powyzsze opinie !!!! Pani Czechowska pracowala, pracuje i bedzie pracowala w swoim zawodzie pomimo swojego skandalicznego podejscia do pacjentow. Nikt widocznie nie ma wplywu na jej zachowanie, jest nietykalna. Wspolczuje wszystkim osobom w podeszlym wieku ktorzy sa zmuszeni miec z nia jakikolwiek kontakt. Moze w koncu zainteresuja sie tym przypadkiem nieuprzejmosci wladze wyzsze !!!

No wlasnie.....na co zdaja sie wszystkie powyzsze opinie !!!!
Moze w koncu zainteresuja sie tym przypadkiem nieuprzejmosci wladze wyzsze !!!

Pani doktor pomyliła się z powołaniem. Taki człowiek nie powinien pracować jako lekarz. Niemiła, obcesowa, zero szacunku do starszej osoby. Zdecydowanie nie polecam!

Pani doktor może i mało uprzejma, ale bardzo konkretna. Od jakiegoś czasu odczuwam kołatanie serca, więc wybrałem się do przychodni gdzie trafiłem na dr. Czechowską. Po wysłuchaniu z czym przyszedłem rozpoczęła badanie. Nigdy tak dokładnie i wnikliwie nikt mnie nie osłuchiwał, na stojąco, na siedząco i na leżąco nawet prosiła abym przyjął specjalną pozycję na boku. Po badaniu starała się mnie uspokoić i wytłumaczyć dlaczego ma takie odczucia. Po przepisanych lekach dolegliwości ustąpiły. Polecam panią doktor jest trochę szorstka, ale bardzo skuteczna

Kompetencji nie jestem w stanie ocenić, natomiast podejście do Pacjenta owszem, i jest ono delikatnie mówiąc fatalne. Nie polecę jej nikomu, sama tez już do niej nie wrócę. Zero empatii, opryskliwa, od progu poczułam się zażenowana jej zachowaniem, tonem wypowiedzi i ogólnym podejściem. Nie była to moja pierwsza wizyta, ale wcześniej uznałam że każdy może mieć gorszy dzień, okazuje się że to jednak najwyraźniej charakter... Ta kobieta sprawia wrażenie ogromnie sfrustrowanej, aż trochę mi jej żal...

Doktor paskudna z charakteru. nigdy nie spotkałam się z tak nieprzyjemnym i nie nadającym się do pracy z ludźmi lekarzem. Poszłam do pani dr ledwo stojąc na nogach, na wpół przytomna, z bardzo silnymi dusznościami, które utrudniały mi oddychanie, pani doktor zaczęła rzucać kartami pacjentów i długopisem, krzycząc że nie widzi żebym się dusiła. Zaczęła się śmiać ze mnie że jestem niepoważna i mam iść do innego lekarza. Tłumacząc jej co mi jest i grzecznie pytając o to czy mnie przyjmie kazała mi wyjść i nie tracić "jej cennego czasu". Tego samego dnia inny lekarz zdiagnozował u mnie zapalenie płuc. zdecydowanie nie polecam, pani ewidentnie nie ma za podstawową wartość ratowania ludzkiego życia..

Pierwszy raz spotkałam się z tak niemiłym lekarzem. Pani doktor być może miała gorszy dzień, ale zachowywała się jakby miała pretensje, że przyszedł do niej pacjent. Zdecydowanie nie polecam.

Pełen profesjonalizm, tyle mogę powiedzieć. Leczę się u kardiologa, do którego nie mogłem się dostać, więc poszedłem na wizytę do przychodni. Pani doktor po wysłuchaniu w jakim celu przyszedłem przyjęła mnie bardzo miło i bardzo dokładnie przebadała stetoskopem długo osłuchiwała serce poprosiła żebym podczas badania położył się na lewym boku a siedząc pochylił do przodu, tylko u kardiologa badany byłam w kilku pozycjach. Podkreślam pełen profesjonalizm, pani doktor godna polecenia.

Bardzo niesympatyczna, potraktowała mnie, jak intruza, a nie pacjenta, który przychodzi z problemem po profesjonalną poradę lekarską i to w dodatku raz na pare lat. Niepolecam tej Pani.

Bardzo miła i konkretna Pani. Potrafi wysłuchać i zdiagnozować pacjenta. Po wizycie od razu mi lepiej.

Bardzo kompetentna i przyjazna lekarka. Wizyty przebiegają w sposób konkretny, rzeczowy i w przyjaznej atmosferze. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić pacjentom leczenie u pani doktor.