Edyta Dulnik

Dietetyk

Serdeczne polecam Panią Edytę. Do każdego pacjenta, do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i profesjonalnie. Wszystko potrafi wytłumaczyć. Jest osobą sympatyczną i motywuje do działania. Potrafi słuchać. Chce jak najlepiej dla drugiej osoby.

Namiar do Pani Dietetyk otrzymałam dawno temu od koleżanki patrząc z podziwem na efekty jakie osiągnęła przy współpracy z Panią Edytą. Obawiałam się, że nie dam rady przyznać się do sposobu mojego odżywania się, serwując sobie paczki czipsów i innych przekąsek. Po pierwsze pani otwarła mi oczy i pomogła zmienić nastawienie do jedzenia, uregulować rytm dnia, a także ja nauczyłam się gotować wiele rzeczy :) Jadłospisy są proste, a ja nie wstydzę się już oponki :) Teraz już moja w tym głowa, aby o siebie dbać. Polecam :)

Jadłospisy są proste, a ja nie wstydzę się już oponki :)
Teraz już moja w tym głowa, aby o siebie dbać.
Polecam :)

Śmiało mogę powiedzieć ze jest to najlepszy dietetyk w Kielcach. Jestem na diecie już drugi miesiąc i przez pierwszy miesiąc zrzucilam 9 kg. Nie zgadzam się z opinią "Anonima" nie wierzę że będąc na diecie przytla 3 kg, jest to nie możliwe, no chyba ze nie stosowana się do diety. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Edytki diety idealnie dopasowala do mojego gustu a co najważniejsze mogę je szybko i łatwo przygotować mając 8 miesięcznego synka. Obiadki idealnie sprawdzają się również dla niego więc nie muszę gotować osobno. Bardzo gorąco polecam Panią Edyta na pewno nie pozałujecie

Pani Edyta jest bardzo sympatyczną, miłą osobą. Pozytywnie nastawioną do pacjenta. Diety są bardzo dobre. Potrafi też doradzić w wielu sytuacjach, nie tylko jeżeli chodzi o dietetykę. Nie należy do osób, którym zależy tylko na kasie, a to jest bardzo ważne jeżeli chodzi o specjalistę. Kontakt z p. Edytką jest również bardzo dobry (tel., e-mail). Ja w sumie zakończyłam odchudzanie, ale jeżeli zaczyna się dziać coś złego to zawsze mogę liczyć na wizytę. Schudłam przeszło 12 kg,a nie zawsze stosowałam się do diety, czasem "zgrzeszyłam". Teraz nie stosuje już diety ...

Schudłam przeszło 12 kg,a nie zawsze stosowałam się do diety, czasem "zgrzeszyłam". Teraz nie stosuje już diety jem to na co mam ochotę i nie tyje.
Każdemu polecam, bo warto, a do tego ceny wizytą są ok. Porównują do innych dietetyków na terenie miasta Kielce, jest najtaniej.
Bardzo się cieszę, że trafiłam do p. Edytki, dołączyła do grona ludzi, których naprawdę lubię.

Nie jestem zadowolona z porad ow pani! Jesli chodzi o sama rozmowe podczas wizyty, to smialo moge powiedziec ze bylo nawet milo. Zapewnienia o spadku wagi i proponowana dieta niestety sie nie sprawdzily!!! Zamiast zrzucic 2kg. Przytylam 3kg. Bardzo zawiodlam sie na tej dietetyczce i nie polecam!!!!!!!!!!!!