Edyta Dzierżak-Postek

Położna

5 tygodni temu urodzilam moja pierwsza coreczke. Edyte polecil mi lekarz prowadzacy ciaze. jestem mu dozgonnie wdzieczna. Edyta jest aniolem, cudowna kobieta. Czulam sie doskonale podczas calego porodu chwalona przez Edyte, ze idzie mi swietnie. Dzieki Niej porod jest najpiekniejszym wydarzeniem w moim zyciu i juz jestem gotowa psychicznie na kolejny - oczywiscie tylko z Edyta! Dziekujemy bardzo!!!

Wszytskim polecam szpital na Żelaznej i chciałąbym serdecznie podziękować Pani Edycie, nieoceniona pomoc przy porodzie. Rodziłam z nią 2 dziecko, trafiłam na nią na dyzurze, za nic dodatkowo nie płąciłam i rodziłam bez znieczulenia ze względu na małopłytkowośc. Rodziłąm w wannie, i dzięki pomocy Pani Edyty wszystko pszło szybko i wspaniale, mam wspaniałego i zdrowego Ignasia:) Dziękuję i polecam!

Rewelacyjna położna prezentująca profesjonalizm w każdym calu i kompetencje na najwyższym poziomie. Nieoceniona podczas porodu. Zdroworozsądkowa, życzliwa i wspierająca. Typ zadaniowca :) (nie jest to typ osoby, który głaszcze po główce), co bardzo pomaga podczas porodu.Potrafiłam jej zaufać w 100% (choć z natury jestem raczej osobą nieufną). Kolejny poród tylko z p. Edytą.

Nieoceniona pomoc w trakcie porodu. Uosobienie kompetencji, wyczucia, taktu. Wzbudziła moje zaufanie i jest godna zaufania.

Odbierała mój poród - świetna w swoim fachu, a do tego wspaniały człowiek.

Odbierała mój poród - świetna w swoim fachu, a do tego wspaniały człowiek.

Witam wszystkie przyszłe Mamusie!! My również trafiliśmy na dyżur Pani Edyty w Szpitalu Św. Zofii. To był mój pierwszy poród i teraz już wiem że nie ostatni. Bardzo się bałam że zostanę potraktowana jako jedna z wielu rodzących i cierpiących kobiet bo przecież to naturalne że poród boli. Jednak bardzo się myliłam :) Dzięki Pani Edycie poród przebiegł bardzo sprawnie i dziś już mogę powiedzieć że dało się przeżyć choć w tamtym momencie myślałam że nie dam rady.. Pani Edyta wspierała mnie przez cały okres porodu. Fachowo zajęła się kroczem (co nie było łatwe bo nie chciałam z nią współpracować :)) Bardzo delikatnie ubrała dzidziusia i odprowadziła nas na oddział. W kolejnych dniach pobytu w szpitalu również zaglądała do nas a dzięki niej wiemy że kąpiel nie boli :) bo dzidzia nie płakała wcale :) a na bolące piersi pomaga paracetamol :)
Naprawdę serdecznie polecam Panią Edytę jak i szpital na żelaznej. Cały personel jest bardzo uprzejmy fachowo i delikatnie obchodzi się i z pacjentkami i dziećmy. Dzięki nim wróciliśmy do domu pełni sił i z uśmiechami na buziach !! Pozdrawiam!

Położna jakiej można szukać ze świecą. Nie wyobrażamy sobie innego porodu tylko z Edytą.

Bardzo profesjonalna a do tego ciepła i sympatyczna Polecam z całego serca

Bardzo profesjonalna a do tego ciepła i sympatyczna Polecam z całego serca

Miałam przyjemność rodzić w p. Edytą swoje pierwsze dziecko 3 tygodnie temu w sw.Zofii. Nie miałam podpisanej umowy, trafiłam szczęśliwie na dyżur p. Edyty. Muszę przyznać, że p. Edyta to Anioł ! Miła, kompetentna, cierpliwa i budząca zaufanie. Poprowadziła poród bardzo sprawnie. Udało mi się urodzić w 2 godziny bez znieczulenia i z ochroną krocza. Nie narzucała mi żadnego rozwiązania, reagowała na moje wybory i podpowiadała co robić żeby ułatwić sobie zadanie. Muszę przyznać, że dzięki niej wspomnienie porodu nie jest koszmarem i życzyłabym wszystkim kobietom takiego doświadczenia. Dziękuje serdecznie ...

Dziękuje serdecznie p. Edyto za wszystko:)
Kasia Łęczycka z Helenką (30.7.2012)

Edyta przyjmowała moje trzecie, kolejne dziecko i za każdym razem wywiązała się na 5. Polecam ją, jak i Szpital Św Zofii, MJO

Polecam ją, jak i Szpital Św Zofii,
MJO