lekarz Edyta Filip-Kasierska

Lekarz rodzinny, Rehabilitant

Potwierdzam wcześniejsze opinie. Prawdziwy lekarz z powołania, wyrozumiały i oddany pacjentowi. Kompetentna i trafna diagnoza. Polecam serdecznie.

Pani doktor Filip-Kasierska to jeden z najwspanialszych lekarzy, jakich spotkałam w swoim ponad 50-letnim życiu. Przez kilka lat miałam ogromne szczęście leczyć się u Pani doktor, która nie tylko ma niezwykłe podejście do pacjenta, ale także ogromną klasę - jest zawsze życzliwa, przyjazna, empatyczna, przystępna, uprzejma, odnosi się do pacjenta z szacunkiem i robi wszystko, by mu pomóc. Dziękuję Pani doktor, jest Pani ANIOŁEM.

Po raz pierwszy w 50 letnim życiu poznałam lekarza, panią doktor,który całą wizytę poświęcił tylko mi. Pani doktor to po prostu lekarz marzeń- kompetentna,empatyczna,merytoryczna. To nie "wypisywacz" recept czy skierowań ale fachowiec i wspaniały człowiek.

Pani dr Filip-Kasierska jest kompetentną i empatyczną osobą. Nie utrudnia pacjentom dostępu do koniecznych zabiegów, zawsze przyjazna i uprzejma. Dziękuję za dotychczasową pomoc i polecam wszystkim wizyty u Pani Doktor