mgr Edyta Leszczyńskamgr Edyta Leszczyńska - zdjęcie profilowe

mgr Edyta Leszczyńska

Pomoc psychologiczna, Psycholog

Jestem absolwentką Psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego - Katedra Psychologii Pracy i Stresu. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychologia Transportu oraz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Odbyłam liczne szkolenia z zakresu Diagnozy Psychologicznej oraz Opiniowania Psychologiczno-Pedagogicznego. Swoje kompetencje w dalszym ciągu poszerzam uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach.Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas zajęć praktycznych w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Zakładzie Psychologii i Fizjologii Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie oraz prowadząc prywatną praktykę psychologiczną.

W swojej codziennej pracy zajmuję się udzielaniem wsparcia psychologicznego osobom znajdującym się w trudniej sytuacji życiowej, doświadczającym nadmiernego stresu, lęku, niepokoju, smutku, problemów rodzinnych, wychowawczych, w relacji z partnerem, osób doświadczającym mobbingu w pracy, mających poczucie wypalenia zawodowego i wielu innych.
Specjalizuję się w diagnozie przyczyn zaburzeń zachowania u dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzę badania psychologiczne kierowców zawodowych oraz tych, którzy popełnili przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu drogowemu. Współtworzę programy edukacyjne mające na celu poprawienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Posiadam uprawnienia psychologa - orzecznika. Przeprowadzam również badania psychotechniczne dla medycyny pracy

Zdecydowanie polecam. Świetnie podejście do pacjentka i odczuwalna poprawa ! Zaufałam i się nie zawiodłam.

zgłosiłam się na wizytę do pani edyty przez czysty przypadek, nie do końca wiedząc jak to wszystko bedzie wyglądac. moim problemem była nieumiejętność poradzenia sobie w sytuacji utraty pracy. zniecheciłam sie do zycia do tego stopnia, ze cale dnie spedzialam nie wychodzac z domu. To czego dokonala pani psycholog jest dla mnie cudem. tchneła mnie nadzieją i wiarą w lepsze jutro, dała siły do działania. nikt z rodziny tego nie potrafił. naprawde pomoc udzielona dała świetne efekty. dziekuje i polecam wszystkim

Jestem bardzo podatna na stres, do tego stopnie ze chociażby małe wystapienie przed publicznoscia, czy tez rozmowa z przelozonymi powoduja u mnie biegunki i bole brzucha. Koleżanka poradzila mi pania Edyte, gdyz jej pomogla w podobnej sytuacji. Uwazam, ze jest godna polecenia. Przekazala mi bardzo cenne wskazówki, po spotkaniach zawsze czulam sie bardziej gotowa do zmian, do pracy nad sobą. Otrzymałam kilka ciekawych lektur do przeczytana, dzieki czemu lepiej zrozumialam co sie ze mna dzieje. Swietnie zainwestowane pieniadze bez potrzeby zazywania leków .

Skierowano mnie do pani Edyty z pracy by przeprowadziła badania psychologiczne. Byłam pod wrażeniem podejścia do klienta, pełen profesjonalizm, ciągle uśmiechnieta i potrafiąca rozładować sytuację i towarzyszące badaniu nerwy. Polecam

Mam nadzieję, ze Polska stanie się jeszcze bardziej prozachodnia i dla nikogo nie bedzie wstydem korzystanie z pomocy psychologa. Nie mam dużych problemów życiowych, natomiast nie jestem w stanie opanować nadmiernego stresu towarzyszącego mi w pracy, do tego stopnia, że przez ostatnie dwa miesiące schudłem parę kilogramów, co nie było zamierzone. Po wizytach nauczyłem się opanowywać stres do tego stopnia, że praca której wczesniej nie lubiłem zaczeła mnie cieszyć i dawać poczucie spełnienia. Polecam, nie warto tracić zycia na nerwy !

Bardzo kompetentna w swojej profesji. Trafilam do niej z polecenia i nie zaluje. Efekty widzę z tygodnia na tydzień, zaczynam kontrolować nerwicę i już tak łatwo się nie denerwuję. Zyskała na tym cala rodzina. Polecam i daje ocene 5 !

Pani Edyta uratowała nasze małżeństwo. Przeprowadzona terapia pozwiliła nam spotkać się we wspólnym punkcie naszych oczekiwań i pragnień. Co tygodniowe rozmowy o problemach pozwoliły nam zrozumieć jak bardzo siebie raniliśmy. Z całą pewnością polecamy wszystkim parom, które nie mogą się porozumieć.

Same miłe słowa przychodzą mi na myśl po odbytej wizycie u Pani. Nie brakuje Pani empatii, zrozumienia i ciepła dla drugiej osoby. Bardzo szczere potraktowanie problemu uzależnienia mojego ojca. Dziękuje za udzielone wsparcie i rady. Oczywiście będę wszystkim polecać !

Spotkanie Pani Edyty jest jedną z najlepszych rzeczy, które mi sie w zyciu przytafiły. Podniosła mnie z dołka psychicznego po rozpadzie małżeństwa i utracie dzieci . Moja była zona jest bardzo mściwą i złą kobietą, co dziennie podkopywała moje poczucie własnej wartości, miażdżyła mnie psychicznie, zabrała dzieci, dom i odeszła do innego "bogatszego". I jak tu nie nie załamać ? Spotkania uświadomiły mi jak bardzo się przy niej pogrążałem w nicość. Wiem, ze warto żyć i szukać swojego miejsca na tym świecie. Najmocniej dziękuję Pani

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, którą odbyłam u Pani Edyty po tym jak potrzebowałam wsparcia, gdy zwolniono mnie z pracy po kilkunastu latach. Świat się załamał i nie wiedziałam co dalej. Pani psycholog przeanalizowała ze mną sytuację, wskazała moje mocne strony i podniosła na duchu ! Właśnie wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną. Bardzo się cieszę, że do niej trafiłam i polecam !