lek. med. Edyta Sekułalek. med. Edyta Sekuła - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9

lek. med. Edyta Sekuła

Internista, Diabetolog, Dietetyk

Jestem specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych
i diabetologii, oraz doradcą żywieniowym. Szczególnie
interesuje mnie profilaktyka i leczenie otyłości, ...

Jestem specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych
i diabetologii, oraz doradcą żywieniowym. Szczególnie
interesuje mnie profilaktyka i leczenie otyłości,
oraz zjawisko insulinooporności. Na każdej wizycie oprócz standardowego postępowania lekarskiego wykonuję
badanie - analizę składu ciała, ponieważ określenie ilości
tkanki tłuszczowej jest niezbędne w procesie
odchudzania. Wierzę, że zmiana stylu życia jest możliwa,
dlatego staram się stale edukować i wspierać moich
pacjentów w tej zmianie.

Publikacje:

- Rola witaminy D w prewencji i leczeniu osób starszych. Medycyna Praktyczna 01.2016. Geriatria.
- Leczenie cukrzycy u osób w wieku podeszłym. Medycyna Praktyczna 03.2016. Geriatria i opieka długoterminowa.

Znajomość języków obcych:
angielski

Obawialam sie, ze efektow nie bedzie, jak przy kazdej poprzedniej diecie. A tu... Pierwsze 7 kilo za nami, a będzie i dwa razy tyle! Bardzo polecam tą Panią :)

Przemiła, kontaktowa osoba, znająca się na tym czym się zajmuje. Bardzo profesjonalna Pani Doktor. Miła atmosfera. Pani Doktor dostarczyła dużo informacji oraz uporządkowała moją dietę. Szczerze polecam Panią Doktor!

Pani Edyta rozpisuje bardzo ciekawe diety. Szczerze powiem, że jeszcze nikt nie wdrożył w czasie mojej walki z odchudzaniem tak ciekawego menu. W końcu nie było mi smutno, że muszę jeść co innego niż reszta rodziny ;) Ba! To oni zazdrościli mi :D