dr n. med. Edyta Tokarska

Ortodonta

Bardzo drogo, wszystko na szybko bo inni czekają, aby wziąć kasę i do widzenia. Nie zna się na leczeniu. Inni ortodonci mówili mi zupełnie coś innego natomiast Pani doktor chciała mi wyrwać dwa zdrowe zęby żeby zrobić miejsce na resztę mimo że nie było takiej potrzeby. Nie polecam, świat idzie do przodu a Pani doktor jakby zatrzymała się w latach 90tych.

W zupełności polecam Panią doktor. Konkretna, uprzejma, godna zaufania. Obecnie prowadzi moje leczenie aparatem stałym, jestem bardzo zadowolona z efektów i obsługi. Polecam!

Polecam w 100 %. najbardziej zasłużony pozytyw jaki wystawiam. po półtora roku leczenia jestem zachwycona jego efektami,co rano jak patrzę na swoje zęby, jestem naprawdę szczęśliwa,że trafiłam na tak kompetentnego lekarza. nawet dodatkowe akcesoria do noszenia nie sprawiają mi żadnego kłopotu.:) jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani doktor i cieszę się,że trafiłam właśnie do Niej. polecam wszystkim z czystym sumieniem,nikt kto się podda leczeniu u dr Tokarskiej nie pożałuje tego.Wszystkim polecam tę Panią doktor i wielu znajomych skorzystało z jej profesjonalnych usług.Nie znam osób niezadowolonych.

Uprzejma, cierpliwa, widać, że ten zawód jest jej pasją i w pełni się w nim realizuje. Przy moim leczeniu zostały zastosowane najnowsze metody, co dało w pełni zadowalający efekt - groziło mi usunięcie czterech zębów, a obyło się bez tego. Serdecznie wszystkim polecam panią doktor, już wielu moich znajomych zapisało się do niej z mojego polecenia od rozpoczęcia naszej współpracy.

polecam!!!!! Wyleczona zostałam z wady klasy II podgrupy II. Leczenie trwało 1.5 roku. Efekt przeszedł moje oczekiwania.

polecam!!!!! Wyleczona zostałam z wady klasy II podgrupy II.
Leczenie trwało 1.5 roku. Efekt przeszedł moje oczekiwania.

Kompetentna, uprzejma, sympatyczna, a co najważniejsze leczy skutecznie. Polecam.

profesjonalizm godny polecenia,wyczerpująca informacja medyczna, indywidualne osobowe podejście do pacjenta. czuje się że pani doktor realizuje swoją pasję zawodową . trwały efekt leczniczy. zdecydowanie polecam

profesjonalizm godny polecenia,wyczerpująca informacja medyczna,

Przemiła Pani doktor, która zna się na rzeczy. Pierwszy raz sie spotkałam z tak uprzejmym podejsciem do pacjenta. Widac ze robi to co lubi, jest ortodonta z powolania. Polecilam ja juz nie jednej osobie i bede to robic caly czas. Zmory z mojego dziecinstwa dzieki niej wlasnie znikaja.