Edyta Zomkowska

Neurologopeda

Panią Doktor miałem przyjemność spotkać w Wojewódzkim Szpitalu w Elblągu. Byłem jednym z pacjentow Pani Doktor na oddziale. Muszę przyznać, że bardzo zaskoczyła mnie wielość pytań w trakcie wywiadu, które zawsze były trafne. Dzięki Pani Doktor wnikliwym badaniom odkryłem u siebie jeszcze dodatkowe schorzenie, które po przekierowaniu do szpitala w Olsztynie, gdzie również przejęła mnie pod swoją opiekę, udało mi się wyeliminować uciążliwą i niebezpieczną w dłuższej perspektywie dolegliwość! Dziękuję z całego serca!

Pani Doktor wykonuje szereg badań zanim postawi diagnozę. Początkowo trochę mnie to dziwiło, ale po dostarczeniu tomografii polykania czy zdjecia stawów Pani Doktor wszystko mi wytłumaczyła i postawiła Wlasciwe rozpoznanie. Szkoda, ze nie przyjmuje już w poradni USK. Ja miałam szczęście trafić do dr Zomkowskiej na oddział. Miałam elektrostymulację przez 4 tyg. plus rehabilitacje i znacznie lepiej czuje się. Trafiłam z sonda do karmienia, a teraz sama jem. Nie wiem co bym zrobiła, gdybym nie spotkała Panią Doktor na drodze. Dziekuje i gorąco polecam!!!

Dziekuje i gorąco polecam!!!

Pani Doktor to Anioł! Przed postawieniem diagnozy i rozpoczęciem rehabilitacji zawsze prosi o szereg badań. (Tomografia stożkowa polykania, badanie oceniające ruchomość mięśni wewnątrz buzi itp.)Precyzyjne ustala przyczynę, w moim przypadku, krztuszenia przy połykaniu. Kilka wizyt i już mogę normalnie jeść. Polecam wszystkim.

Pani Doktor to Anioł!
Kilka wizyt i już mogę normalnie jeść.
Polecam wszystkim.

Pani Edyta przyjmuje w przychodni logopedycznej w USK w Olsztynie. Perfekcyjny z niej specjalista. Polecam!.

Pani Edyta jest bardzo miłą ciepłą przesymatyczną osobą od strony kontaktu z pacjentem ... przy tym bardzo profesjonalna i z szeroką wiedzą w swym zawodzie. Zdecydowane tak !!!

Pani doktor nie żałuje czasu pacjentowi, nawet na telefon wysłucha cierpliwie pacjenta i poleci najlepsze rozwiązania np. skieruje do odpowiedniego specjalisty, jeśli uważa, że w danym przypadku tak będzie lepiej. Sympatyczna, nie wywyższająca się osoba.

Mój syn miał problemy ze zwiotczałą krtanią, nie płakał, nie mogłam karmić go piersią. Dzięki wizytom napięcie mięśniowe wróciło do normy.Polecam.

bardzo kompetenta młoda miła osoba zaangażowana w postępowanie z pacjentem a przy tym stwarzająca ekstra atmosferę podczas wizyty zdecydowanie polecam koszt niewielki jak na tego typu usługi :)

Kompetentna, dynamiczna, młoda osoba. Polecam.

Kompetentna, dynamiczna, młoda osoba. Polecam.