lek. dent. Elena Goraj

Bylem w gabinecie i szczerze powien ze duzo bierze drogo jak na plombowanie gada i sie spoznia do pracy za duzo se mysli . Ceny jak z kosmosu stary sprzet i gabinet wymaga remontu Chyba Ci ludzie co do niej chodza oszaleli .Klinika usmiechu polecam

Szczerze polecam Panią Doktor. Leczy dokładnie i bez bólu, informuje o przebiegu leczenia i chętnie odpowiada na pytania pacjenta. Do tego skutecznie zachęciła mnie do dbania o zęby. Na każdą wizytę przychodzę z uśmiechem.

W porównaniu do drugiej dentystki która pracuje w tym gabinecie i która poniszczyła nam z mężem zęby a przy okazji skasowała jak należy, pani dr.Elena Goraj ratowała nam je, i za to jesteśmy Pani bardzo wdzięczni, i będziemy z czystego serca polecać Panią znajomym. Dziękujemy Katarzyna z mężem.

Pani dr wyjasnia co należy leczyc - wszystko tłumaczy, wzbudza zaufanie, ma czas dla pacjenta !!! polecam znajomym !!!

Pani doktor jest pierwszym stomatologiem, od którego nie uciekłam po pierwszej wizycie. Jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie polecam!

Do Pani dr. dojeżdżam z innego miasta.Za każdym razem kompleksowe podejście do leczenia i tłumaczenie poszczególnych etapów postępowania.

Zdecydowanie polecam ,zawsze odpowiada na wszystkie pytania, jest bardzo dokładna i ma niesamowicie szeroką wiedzę widoczną podczas omawiania zabiegu, wykonuje swoją pracę chyba z pasji i zamiłowania, dzięki tej pani doktor mam uratowane 2 zęby.

Jeżeli chodzi o pracę wkłada w nią całe serce, jest dokładna, skrupulatna,ceni zaufanie pacjentów. Pełna gwarancja jakości, choć nie jest tanio, no ale jakość musi kosztować :)

Pani Doktor jest świetnym specjalistą,ma bardzo dobre podejście do pacjenta,pełen profesjonalizm.Bardzo polecam!!!!!!!

Jest pierwszym stomatologiem, który zachęcił mnie do leczenie zębów. Nigdy nie myślałam, że z uśmiechem będę szła do takiego gabinetu. Oprócz fachowej obsługi jest dobrym człowiekiem z którym można poruszyć każdy temat odnośnie zdrowia. Polecam wszystkim tym, którzy podobnie jak ja mieli złe wspomnienia ze stomatologami. Będziecie zadowolenie w 100% zarówno z jej pracy jak i ceny.