lekarz Elena Kirsz

Wspaniały lekarz, szkoda, że tak rzadko spotyka się tak oddanych ludzi swojej pracy Przesympatyczna Pani doktor. Jest bardzo cierpliwa i otwarta do ludzi. Wielu lekarzy powinno brać z niej przykład, w jaki sposób traktować pacjenta. Podczas badania zwraca nie tylko uwagę na problem z jakim się przyszło, ale też radzi na inne temat

Najlepszy lekarz pod słońcem Pani doktor ma w sobie dużo cierpliwości serdeczności a co najważniejsze leczy tylu ludzi znam ,których wyleczyla ktorym podpowiedziala moja babcie w podeszlym wieku inni mieli w du.."Pani doktor do konca pomagala we wszystkim spotkałam sie z różnymi dolegliwościami na każde nurtujące pytanie cierpliwie odpowie nawet jak inni specjaliści w danej dziedzinie nie udzielają porady zawsze można liczyć na Panią Kirsz mi pomogla innym również i zaznaczam nie lecze sie prywatnie dla Pani doktor każdy pacjent jest najważniejszy

Rewelacyjny lekarz. Aż w szoku byłam, że są jeszcze tacy lekarze. Zaangażowany, tak po ludzku martwiący się o chorego. Pani doktor bez problemu zleciła dodatkowe badania, wszystko wytłumaczyła. Polecam.

Przesympatyczna Pani doktor. Jest bardzo cierpliwa i otwarta do ludzi. Wielu lekarzy powinno brać z niej przykład, w jaki sposób traktować pacjenta. Podczas badania zwraca nie tylko uwagę na problem z jakim się przyszło, ale też radzi na temat np.wad sylwetki, które dostrzegła.

Lekarz, który podczas wizyty nawet nie bada okolicy ciała, w której wystąpił problem i stwierdza:Nie mogę pomóc.Wysyła mnie... w kosmos, bo daje skierowanie do poradni, której nie ma, o czym dowiaduję się od innego lekarza.Nie polecam

Lekarka, która zdecydowanie ma podejście do ludzi i jest wspaniałym profesjonalistą. Oby każdy lekarz umiał podejść do pacjentów z taką dozą empatii.

Jestem pod wrażeniem ,że są tacy wybitni lekarze jak pani Elena.Kwintesencja uprzejmości i wrażliwości .Polecam

Wspaniały lekarz, kompetentna i przejęta problemem. Nie czaruje w razie potrzeby odsyła dalej do specjalistów - bez eksperymentowania. Polecam !

Pani Doktor zasługuje pod każdym względem na piątkę. Polecam gorąco.

Pani Doktor zasługuje pod każdym względem na piątkę.
Polecam gorąco.