lekarz Elena Kirsz

Internista

Wspaniały lekarz, szkoda, że tak rzadko spotyka się tak oddanych ludzi swojej pracy Przesympatyczna Pani doktor. Jest bardzo cierpliwa i otwarta do ludzi. Wielu lekarzy powinno brać z niej przykład, w jaki sposób traktować pacjenta. Podczas badania zwraca nie tylko uwagę na problem z jakim ...

Przesympatyczna Pani doktor. Jest bardzo cierpliwa i otwarta do ludzi. Wielu lekarzy powinno brać z niej przykład, w jaki sposób traktować pacjenta. Podczas badania zwraca nie tylko uwagę na problem z jakim się przyszło, ale też radzi na inne temat

Najlepszy lekarz pod słońcem Pani doktor ma w sobie dużo cierpliwości serdeczności a co najważniejsze leczy tylu ludzi znam ,których wyleczyla ktorym podpowiedziala moja babcie w podeszlym wieku inni mieli w du.."Pani doktor do konca pomagala we wszystkim spotkałam sie z różnymi dolegliwościami na każde nurtujące pytanie cierpliwie odpowie nawet jak inni specjaliści w danej dziedzinie nie udzielają porady zawsze można liczyć na Panią Kirsz mi pomogla innym również i zaznaczam nie lecze sie prywatnie dla Pani doktor każdy pacjent jest najważniejszy

Rewelacyjny lekarz. Aż w szoku byłam, że są jeszcze tacy lekarze. Zaangażowany, tak po ludzku martwiący się o chorego. Pani doktor bez problemu zleciła dodatkowe badania, wszystko wytłumaczyła. Polecam.

Przesympatyczna Pani doktor. Jest bardzo cierpliwa i otwarta do ludzi. Wielu lekarzy powinno brać z niej przykład, w jaki sposób traktować pacjenta. Podczas badania zwraca nie tylko uwagę na problem z jakim się przyszło, ale też radzi na temat np.wad sylwetki, które dostrzegła.

Wciąż poszukujesz "Internista Toruń"?

dane nieaktualne
Szeroka 25