lekarz Elie Kazzi

Bardzo Dobry Ginekolog.. Zawsze odpowiada na pytania i bardzo profesjonalnie i ze spokojem podchodzi do badan i pacjentki. Moge zawsze i o kazdej porze zadzwonic jak cos mnie nie pokoi. Poswieca Bardzo duzo czasu pacjence. Jestem z niego zadowolona bardzo i nie zrezygnuje z takiego lekarza.

Najlepszy ginekolog w Lubinie.Godny zaufania.fachowiec,lekarz z powołania.Jestem pacjentka od 16 lat i mam do niego pełne zaufanie.Polecam każdej kobiecie.

Nie polecam ! Dzieki niemu moje dziecko zmarlo w 40 tyg. Ciazy... Pozniej ledwo sie psychicznie podnioslam... Dopoty dopoki z ciaza wszystko ok to nie ma problemu... Odradzam!!!

Bardzo dobry lekarz, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania, ma bardzo profesjonalne podejście do pacjentki. Pierwsze dziecko urodziłam w Feminie i podejrzewam, że tylko dlatego, że przeprowadził w odpowiednim momencie cesarskie cięcie moja córka jest zdrowa i żyje. Mój synek niestety nie miał tyle szczęścia, bo rodził się już w normalnym szpitalu z chamskim personelem, który brał mnie za kolejną panikującą rodzącą.

Lekarz wspaniały. Miły, zawsze uśmiechnięty. Przeprowadził moją drugą ciąże, która była zagrożona. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam, myślę, że to dzięki niemu moja 3 letnia córcia Kaja żyje. Gdy zaszłam w pierwszą ciąże dziecko urodziło się bez mózgu i zmarło. Nie byłam jeszcze wtedy pacjentką pana Kazziego. Może gdybym była moja córa by żyła?Tak się złożyło, że dwa tygodnie temu na świat przyszła moja kolejna córeczka - Gaja. Jest zdrowa i śliczna, ciąża przebiegała prawidłowo, oczywiście prowadził ją dr Kazzi. Na prawdę gorąco polecam tego lekarza. Najlepszy w Lubinie.

Lekarz wspaniały. Miły, zawsze uśmiechnięty. Przeprowadził moją drugą ciąże, która była zagrożona. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam, myślę, że to dzięki niemu moja 3 letnia córcia Kaja żyje. Gdy zaszłam w pierwszą ciąże dziecko urodziło się bez muzgu i zmarło. Nie byłam jeszcze wtedy pacjentką pana Kazziego. Może gdybym była moja córa by żyła?Tak się złożyło, że dwa tygodnie temu na świat przyszła moja kolejna córeczka - Gaja. Jest zdrowa i śliczna, ciąża przebiegała prawidłowo, oczywiście prowadził ją dr Kazzi. Na prawdę gorąco polecam tego lekarza. Najlepszy w Lubinie.

Rutyna. Dla mnie cudowny czas, dla niego rutyna. Zero rozmowy, co i jak na jakim etapie ani dlaczego tak a nie inaczej. W ciągłym pośpiechu.

Jestem już kilkanaście lat pacjentką Tego lekarza i nie zamierzam nic zmieniać!!!Takich lekarzy powinno być więcej - POLECAM!Lekarz z powołania.:))

Sympatyczny, miły, uprzejmy, a przede wszystkim kompetentny lekarz; w każdej chwili służy pomocą.. można do niego dzwonić o każdej porze dnia i nocy. W nagłych przypadkach przyjmuje bezpłatnie i bezproblemowo. Polecam każdej ciężarnej i nie tylko.

Cudowny człowiek i zarazem lekarz. Prowadził moją pierwszą ciążę, która była od samego początku zagrożona. Urodziłam przed terminem, i do dziś pamiętam jego słowa;,, Spokojnie Pani Marto, spokój nas uratuje''. Po 7 latach ponownie zaszłam w ciążę, która niestety okazała się również zagrożona, lecz do takiego stopnia, że niestety poroniłam. Doktor Kazzi przeprowadził u mnie zabieg czyszczenia, tak delikatnie, że nawet gdyby nie to że wiedziałam że coś ma być ingerowane w moje ciało nie miałabym zielonego pojęcia o zabiegu. Zrobił to perfekcyjnie. Polecam tego lekarza bo jest profesjonalistą.