lekarz Eligiusz Kaczmarek

Polecam, mimo że lekarz jest dość mało uprzejmy, jest kompetentny i potrafi pomóc. Skierował na odpowiednie badania, potem od razu wróciłam z wynikami najprędzej jak się dało i wypisał lek.

Lekarz może i jest troszkę chamski ale bardzo dobry to że nie poświęca czasu pacjentowi to bzdura on po prostu wie że ludzie się śpieszą a gdyby przyjmował jedną pacjentkę godzinę albo dwie to by musiał pacjentki z jednego dnia rozpisać na cały tydzień... A zresztą kto lubi siedzieć u ginekologa? Polecam :)

bez komentarza,ponieważ jest najlepszy,bo zawsze troszczy się o swoich pacjentów.

mam bardzo niemiłe wspomnienia związane z tym lekarzem,nie zajął się moim "przypadkiem" jak nalżało w szpitalu. dla niego liczą się tylko punkty z NFZ a nie dobro pacjenta i dziecka :) baąmsę jechac do szpitala, żeby tylko jego nie spotkac i nie narażac się na niepotrzebne niepzyjemne komentarze :(

JEST WSPANIAŁYM SPOKOJNYM LEKARZEM,DOBRZE WYSŁUCHUJA PACJENTKE.

JEST WSPANIAŁYM SPOKOJNYM LEKARZEM,DOBRZE WYSŁUCHUJA PACJENTKE.

Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Prowadził moją ciąże. Jeśli miał jakieś wątpliwości związane z wynikami kazał je powtarzać, a nawet konsultował z innym lekarzem. Poród miałam bardzo ciężki. Położna i lekarz, który był na dyżurze w pewnym momencie załamali ręce, nie wiedząc co robić. Mieli mnie już wywozić na wacum. Zadzwonili do dr. Kaczmarka, a ten przyjechał w kilka minut. Po 15 minutach urodziłam dzięki dr. Kaczmarkowi zdrowego synka. Z tego co słyszałam po wacum często są uszkodzenia ciała u dziecka. Może dr Kaczmarek kiedyś to przeczyta: dziękuję Panu za zdrowe dziecko. Będę wdzięczna Panu do końca swego życia. Jest Pan jedynym lekarzem, do którego mam bezgraniczne zaufanie.

bardzo dobry lekarz świetny diagnosta polecam innym

bardzo dobry lekarz świetny diagnosta polecam innym