mgr Eliza Kądziołka-Pudełko

Psycholog

Gorąco polecam Panią Elizę. Korzystam z jej pomocy od 4 lat i zawsze jestem zadowolona z tej pomocy. Poświęca dużo czasu dla pacjenta. Ciepła, spokojna, wyrozumiała, uśmiechnięta :), napawa innych swoim optymizmem i człowiek wychodzi z gabinetu z pozytywnymi emocjami. A przecież w dużej mierze o to chodzi u tego rodzaju specjalisty. Jeszcze raz polecam.

Wszystkie opinie zostały napisane jak wynika z dat w ciągu 2 dni.Wniosek jeden - pisała je jedna osoba.Autoreklama?

Moja córeczka bała się chodzić do szkoły. Zajęcia prowadzone przez panią psycholog bardzo jej pomogły. Teraz już nie ma takich problemów. Polecam!!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u psychologa. Naprawdę mi one pomagają. Zdecydowanie polecam!

Pani Eliza jest psychologiem,który spełniał moje oczekiwania.Ma wspaniałe podejście do dzieci,a to bardzo ważne.Poważnie podchodzi od problemu zdrowotnego,zawsze służy pomocą i radą. Bardzo polecam.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Myślenice"?

Centrum Psychoterapii
Pardyaka 5/4