lekarz Eliza Roszkowska

Reumatolog

Wspaniaa pani doktor . Dwa lata nie miaam rozpoznanej choroby, wysyano mnie od ajfasz do kajfasza a ja cierpiałam. Dopiero jak trafiłam do dr. Roszkowskiej od razu rozpoznała chorobę ,dostaam lekarstwa i przestałam cierpieć. Super lekarz

Super lekarz

Bardzo dobry lekarz. Specjalista w dziedzinie reumatologii. Zainteresowana pacjentem i chorobą. Polecam

Bardzo dobra Pani Doktor, dzięki Niej moja mama żyje.Bardzo polecam.

Bardzo dobra Pani Doktor, dzięki Niej moja mama żyje.Bardzo polecam.

Bardzo dobry lekarz i jako jedyny zainteresowany tematem leczenia (przynajmniej u mnie).

zdiagnozowała mnie bez spojrzenia na wyniki krwi i moczu; stwierdziła, że brak stanu zapalnego bez analizy wyników; zleciła rtg stawów biodrowych, chociaż z takimi zdjęciami do niej przyszłam, ale też na zdjęcia nie spojrzała; całkowita niekompetencja!!!

Super Pani dr znam ją juz od kilku dobrych lat i sie u niej leczyłam. Lekarz znający sie na swojejpracy bardzo kompetenty. Polecam wszystkim

Byłam u około ośmiu reumatologów.Kazdy przepisywał mi tylko środki przeciwbólowe.Choroba rzs trwa już u mnie 10 lat.Dopiero Pani doktor zajęła się tak naprawdę leczeniem mojej choroby.

super lekarz bo się sam przekonałem na własnej skórze

super lekarz bo się sam przekonałem na własnej skórze