Elizabeth Bourion

Dermatolog

2,9

2 lata temu byłam na wizycie u Pani Bourian (pragnę zaznaczyć, że nie jest lekarzem, nie ma wykształcenia medycznego). Wizyta trochę mnie rozczarowała. Nie powiedziała nic, czego nie wiedziałabym na temat choroby i sposobów jej leczenia. Moja wiedza na temat bielactwa wręcz irytowała Panią Bourian. Ciemnia z lampą UV żenująca. Jedyne, czym mnie zaskoczyła, to zalecenie suplementacji końskiej dawki witaminy D. Taką dawkę znalazłam tylko w suplementach stosowanych u zwierząt, a dokładniej u koni. Po wizycie pozostało rozczarowanie i szukanie innych rozwiązań. Na pocieszenie dodam, że od 21 miesięcy jeżdżę na naświetlanie plamy bielaczych laserem excimerowym i mogę z czystym sumieniem zapewnić, że jest ogromna poprawa - w tej chwili w 98% zmian bielaczych uległo repigmentacji. Pragnę dodać, że w czasie wakacji i ferii laseroterapia była wykonywana 2 lub 3 razy w tygodniu, natomiast w roku szkolnym 1 raz w tygodniu. Dodatkowo zmiany smaruję maścią dermitopic 0,1%, a rano piję napar z miłorząbu japońskiego (wszystko wg zaleceń lekarza ze specjalizacją z dermatologii). Pamiętajcie, nadzieja umiera ostatnia.
Z wyrazami owocnego leczenia

Podejście profesjonalne ,badanie i leczenie drogie, trochę plam się cofnęło ale po 2latach wróciło na moje leczenie jest dobre dla osób co mają początek choroby,dla dzieci może pomoże ,ale zaawansowane nie cofną się ,tylko przeszczep szkoda czasu i pieniędzy rozczarowanie totalne.

Kilka lat temu, znalazłam Panią Elizabth szukając pomocy dla dwóch moich córek 11 i 5 lat. Obie miały zdiagnozowane bielactwo, które na dodatek w pierwszej fazie ujawniło się na twarzy. Opierając się jedynie na opiniach ludzi zamieszczonych w internecie udałam się do Warszawy pokonując 400km w nadziei, na cud, bo przecież wszyscy wiemy, że dermatolodzy są bezskuteczni. Pani Elizabeth owszem zleciła kompleksowe i można powiedzieć dość drogie badania, ponieważ jeśli dobrze pamiętam to badanie krwi kosztowało ok 600zł na jedno dziecko + endokrynolog, do tego doszły leki - cały stos leków przyjmowany każdego dnia o różnych porach. Skrzętnie pilnowałam odpowiedniego dawkowania. Po kilku miesiącach po bielactwie nie zostało ani śladu i tak jest do dzisiaj a minęło już 5 lat od tamtego czasu. Nie ma dla mnie znaczenia czy Pani Elizabeth jest lekarzem czy nim nie jest. Jestem jej wdzięczna, że pomogła moim dzieciom. Dzieciaki potrafią być okropne i wredne tym bardziej cieszę sie, że moje dzieci nie są narażone jakąkolwiek dyskryminacje ze strony swoich rówieśników. Pani Elizabeth moja wdzięczność do Pani jest nieoceniona!!. pozdrawiam wszystkich

Witam, Jeszcze rok temu moje ciało pokrywały plamy prawie w70%. Obecnie pozostały na stopach i dłoniach, minimalnie łokcie i kolana. Dodatkowo okazało się , ze moja piętą Achillesa są jelita, i przez to osłabiony system immunologiczny. Odkryła to pani kosmetolog, innym lekarzom nie przyszło do głowy leczyć mnie w tym kierunku. Szkoda że tak późno podjąłem leczenie u niej

Witam,

Szczerze nie polecam. Ta pani nie jest lekarzem, czy jest kosmetologiem? Też nie wiadomo, bo żadnego dyplomu w jej gabinecie nie ma. O bielactwie opowiada z pasją, ale są to informacje, które każdy może znaleźć w internecie. Pani zleca drogie badania i równie drogą suplementację. Wszystko ok, ale to samo każdy z nas może zrobić na własną rękę. Normalny lekarz rodzinny sprawdzi tarczyce, wątrobe itd, więc wizyta u tej pani nie jest niczym odkrywczym. Sam dałem się złapać na jej obietnice i leczyłem u niej swoje dzieci, licząc na cud jak wszyscy, niestety bez efektów. A pani podkreśla, że tylko ona w Polsce realnie leczy bielactwo. No niestety, nie leczy. Spotkałem w centrum mnóstwo osób chorych, ale żadnej która by miała konkretne efekty leczenia, czy wręcz została wyleczona. To bzdury pisane na forach przez osoby związane z tą panią, a nie realne osoby. Niestety ta kobieta wykorzystuje naszą naiwność i na tym zarabia.

Pani Elizabeth jako pierwsza osoba zleciła komplet badań z których odkryliśmy, że córka ma problemy z tarczycą, ale również wykluczyliśmy( na ten moment) inne choroby autoimmunologiczne, które jak wiadomo często "chodzą parami" Z tego powodu mimo 450 km w jedną stronę i kiepskiego wrażenia co do "przychodni" postanowiłam kontynuować leczenie córki. Prawdziwi dermatolodzy u których próbowałam wcześniej leczyć córkę nie mieli BLADEGO POJECIA o bielactwie. To było 5 lat temu, może teraz jest inaczej. Cieżko jest mi ocenić skuteczność metod i uczciwość tej Pani, ponieważ zniechęcona brakiem efektów, bardzo długimi terminami i bardzo utrudnionym kontaktem tą Panią po 2 latach zrezygnowałam pozostając wyłącznie przy leczeniu endokrynologicznym.

Faktyczne Panie na recepcji reagują alergicznie na pytanie o kompetencje Pani Elizabeth. Nie zmienia to faktu, że ona jako jedyna diagnozowała bielactwo jako chorobę całego układu, a nie odesłała nas z informacją pt. Trzeba z tym nauczyć się żyć.Do widzenia 200zł. Za to duży plus!

Rekomendacja Pani Elizabeth co do naświetlań UVB daje widoczną poprawę.

Ta Pani nie jest lekarzem, więc jak może porywać się na leczenie i interpretacje zaawansowanych wyników badań z krwi? To jest zwyczajna oszustka, żerująca na chorych ludziach. Dając nadzieje, tylko zarabia na naiwności. Przykre ale prawdziwe. Znam wiele osób które "leczyły" się u tej Pani, ale nikogo wyleczonego z bielactwa. AFPV to nie jest żadna klinika, tylko mały gabinet, żywcem wyrwany z lat 80tych, który mieści się u fryzjera! Nie polecam, szkoda czasu i pieniędzy!

Witam serdecznie wszystkich Państwa którzy polecacie centrum leczenia bielactwa w Warszawie u Pani Bourian.Po dzisiejszej wizycie w Centrum(jeżeli gabinet fryzjersko-kosmetycznym można nazwać Centrum) gorąco nie polecam wizyty u Pani KONSULTANTKI NA POLSKĘ taką usłyszałam odpowiedź od Pani z recepcji na moje dość wnikliwe pytanie czy ta Pani jest lekarzem????NIE NIE JEST A WSZYSCY NAZYWAJĄ JĄ PANI DOKTOR!!!!Pani konsultantka pobiera opłatę 200 zł za wizytę.Nie zostałam przyjęta ponieważ szybciutko chcieli się mnie pozbyć po dokonaniu odkrycia iż konsultantka na Polskę NIE JEST DOKTOREM! przejechałam 700 km aby zostać tak potraktowaną.Panie w recepcji tytułują konsultantkę DOKTOR!!zastanawiające jest jakim prawem Pani konsultantka odczytuje wyniki laboratoryjne i ordynuje zabiegi naświetlania lampami nie będąc lekarzem (nie posiada odpowiedniej wiedzy na ten temat i o jego następstwach np.za lat 10).Ludzie to jest OSZUSTKA!!!!

super specjalista, prawdziwy dermatolog (LEKARZ), i najważniejsze LECZY bielactwo, wyleczyła moja koleżankę, teraz na mnie kolej

przecież to nie lekarz z tego co mi wiadomo.dziwie sie iz tak siebie reklamuje.

przecież to nie lekarz z tego co mi wiadomo.dziwie sie iz tak siebie reklamuje.