Elwira Kalisiak

Neuropsycholog

Przyjazna atmosfera, ciekawe metody nie tylko dla samej psychiki ale także dla ciała. Precyzyjna diagnoza oraz niewątpliwie skuteczna terapia, co pozwala z pełnią sił czerpać z życia. Polecam gorąco.

Bardzo ciepła atmosfera i magiczne miejsce w lesie. Córka chętnie chodziła na każdą sesję i jej koncentracja teraz jest prawidłowa. pomogły mi także wskazówki które wykorzystuję w dalszym ciągu. Gorąco polecam nie tylko rodzicom.

Przyjmuje także w Kobyłce MOK Neurostacja, polecam szczególnie gdy problemem jest brak koncentracji. Moja córcia poprawiła i zachowanie i oceny.

Moja osobiste doświadczenie mówi mi że należało by wprowadzić tego typu podejście do publicznej służby zdrowia.

diagnostyka co prawda bez opisu ale bezpłatnie

diagnostyka co prawda bez opisu ale bezpłatnie

Wizyte odbyłam z córcią obie byłysmy zadowolone w gabinecie Ania otrzymała nagrodę za dobrze wykonane zadanie. Osobiście przypominało mi to bardziej zabawę niż terapię ale mała jest zadowolona a tak żadko się uśmiecha.