lek. dent. Elwira Safian

polecam gabinet, nowoczesny sprzęt miła i fachowa obsługa, leczenie dokładne i bezpolesne poprzez znieczulenie komputerowe - naprawde polecam gabinet optimo

Lekarz godny polecenia! Leczenie spełniło moje oczekiwania,lekarz kompetentny,tłumaczy kompleksowo proces leczenia (byłam pacjentką "długofalową" , zabiegi i leczenie , które stomatolog musiał u mnie przeprowadzić były wszelakiego rodzaju a jednak z wysokim procentem powodzenia, podkreślam bezbólowo - dbałość w tej kwestii w tym gabinecie jest pierwszoplanowa.

Lekarz godny polecenia!

To jest jakaś kpina! za leczenie kanałowe 1000!!! oczywiście bardzo miła atmosfera, usmiechniete panie, żarciki itp. Rozwiercony zab a buzia pełana wacików, pani dr informuje ze trzeba leczyc mikroskopowo i niby jak tu sie zaptyac ile to kosztuje? Nabiła w butelke nie ma co, jak tak można?!

Zdecydowanie polecam Centrum Stomatologiczne Optimo. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Zabiegi wykonywane są całkowicie bezboleśnie, posiadają wysokiej jakości sprzęt. Po poproszeniu o znieczulenie podany został Wand, a kiedy zaczynałam w trakcie leczenia panikować bez problemu dostałam kolejną dawkę. Po zabiegu nie miałam żadnych problemów. Koszt wizyty był niższy o 200 zł niż w innych gabinetach. Poleciłam gabinet znajomym i wszyscy są bardzo zadowoleni.

jestem bardzo zadowolona z wizyty w gabinecie Optimo, kompetenty, wykwalifikowany i bardzo miły personel, bezboleśnie - napewno będę kontynuowała leczenie w tym gabinecie i szczerze POLECAM.

Odradzam leczenia zębów w optimo poszłam z małą dziurką w zębie i od razu na dzień dobry zaproponowano mi znieczulenie na które się nie zgodziłam bo nie widzę potrzeby rozumiem gdybym ząb mnie bolał lub coś więcej.Chcą się pochwalić nowym sprzętem WAND ok ale w sytuacji kiedy naprawdę trzeba a nie w każdym przypadku już wiedziałam o co chodzi, dlatego drugi raz tam nie pójdę!

Zdecydowanie nie polecam !!! Naciągaczka na kasę, ceny strasznie wysokie nie adekwatne do poziomu i umiejętności lekarza, Leczenie zęba kanałowe 950zł i nadal boli... Porażka

dr Elwira Safian jest z pewnością lekarzem z powołania a do tego z wieloletnią praktyką i doświadczeniem, jakiego brak innym lekarzom z którymi miałam okazję się zetknąć w swoim życiu. Trafiłam do Pani dr Elwiry po tym jak mój lekarz stomatolog spisał mojego zęba na straty, czyli wyrok brzmiał ekstrakcja. Chciałam skonsultować tą diagnozę z innym lekarzem(wiadomo mieć zęba, a nie mieć) i siostra poleciła mi swoją Panią doktor. Dr Elwira podjęła się wyzwania i okazało się, że jednak ząb jest do uratowania, dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi jaki znajduje się w jej gabinecie, łącznie z RTG i wszystkimi bajerami(które pierwszy raz na oczy widziałam), no i oczywiście umiejętnością jakie posiada. Z czystym sumieniem POLECAM wszystkim tego wspaniałego lekarza.

Pani doktor Safian jest wyjątkowoą osobą, mimo tego, że jest wybitnym specjalistą w dziedzinie leczenia kanałowego pod mikroskopem to jaka osoba jest wspaniała, ma niesamwicie ciepłe i przyjazne podejscie do zdenerwowanego pacjenta, wszytko co robi podczas wizyty na fotelu dentystycznym tłumaczy krok po kroku- pacjent moze czuc sie bezpieczny. Pozatym pracuje na nowoczesnym sprzęcie znieczulającym wieć naprawde nic nie boli. Plomby są trwałe, śnieżno białe a naprawiony ząb wygląda jakby nic nigdy mu nie dolegało. Nigdy nie zmiienie mojej pani doktor. polecam w 100% !