lekarz Elwira Suchodolska-Stangierska

Internista, Gastroenterolog

Kompetentny i konkretny lekarz. Bardzo dobrze dobrała leki. Słucha pacjenta, jest uprzejma, ale nie owija w bawełne, co np. trzeba zmienić w diecie.

Przede wszystkim jest to lekarz konkretny i kompetentny. Trafnie postawiona diagnoza i efektywne leczenie. To czy lekarz jest miły i wylewny ma dla mnie mniejsze znaczenie, ale i tu nie ma zastrzeżeń -Pani doktor godna polecenia w 100%.

Dziwią mnie niektóre negatywne opinie na temat tego lekarza. Leczę się u tej Pani wielu lat i uważam, że jest godna wielkiego polecenia. Na wszystkie moje pytania stara się cierpliwie odpowiadać i rozwiewać wszelkie wątpliwości. Nie mam też żadnych wątpliwości co do jej kompetencji, postawiła mi trafną diagnozę, mimo, że ja sam miałem początkowo inne podejrzenia. Zresztą to jest atrybut dobrego lekarza, że nie ulega na odczepne prośbom (np. co do oczekiwanego badania, którego w gruncie rzeczy nie ma potrzeby wykonania) i domysłom pacjenta, tylko rzetelnie analizuje dane z jego stanu zdrowia i podejmuje trafne leczenie. Tak było w tym przypadku.

Zdecydowanie nie polecam tej Pani. Traktuje pacjentów jak intruzów i jest nieuprzejma. Taka postawa w połączeniu z brakiem wiedzy sprawia, że wizyta u Pani doktor to strata czasu.

lecze sie od kilku lat u pani doktor jestem bardzo zadowolony polecam

lecze sie od kilku lat u pani doktor jestem bardzo zadowolony polecam

Pani Doktor jest kompletnie nieprofesjonalna, zerowe podejscie do pacjenta, ale przede wszyskim brak wiedzy medycznej, brak wiedzy na temat CU, brak wiedzy na temat dawkowania leków, i faktycznie bardzo uszczypiliwa, wrecz dogryza pacjentowi. WIzyta u tej pani Doktor to strata czasu. Niczego się nie dowiedizałam, nie wytłumaczyła mi nic na temat mojej choroby, sama się mitała, jakby nie miała pojęcia na temat mojej choroby! ŻENADA - NIE TRAĆCIE CZASU NA WIZYTĘ U TEJ PANI DOKTOR!

Pani Doktor jest nieprofesjonalna, nieuprzejma, stratą czasu dla Pani Doktor jest wytłumaczenie pacjentowi jego wątpliwości i odpowiedź na jego pytania. Pani Doktor obrusza się na każde pytanie, okazując zniecierpliwienie i USZCZYPLIWIE komentując. Nie budzi zaufania pacjenta, a tak być nie powinno. Zdecydowanie, w mojej opinii, Pani Doktor rozminęła się z powołaniem.