Elżbieta Ankiewicz

Byłam u pani dr na wizycie z niespełna 4 miesięcznym synem, przyczyna - katar, spodziewałam się, że zostanę potraktowana jak "matka wariatka" biegająca po lekarzach z byle powodu, tymczasem lekarka bardzo dokładnie zbadała i obejrzała dziecko, nie zbagatelizowała problemu, przeprowadziła wywiad, doradziła co jeszcze wprowadzić do leczenia i zaprosiła na kolejna wizytę - kontrolną. Pani Dr okazała się kompetentnym, rzeczowym i konkretnym lekarzem, również uprzejmym...nie rozczulała się specjalnie nad dzieckiem, ale przecież nie o to chodzi na wizycie....jest skuteczna, a to najważniejsze.

Pani Doktor konkretna i rzeczowa, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Potrafi w porę zareagować kiedy wymaga tego sytuacja, a rodziców którzy przychodzą zawracać za przeproszeniem dupę - skoro olewa - to bardzo dobrze. Moze w końcu dotrze do nich, że zabierają czas tym, którzy rzeczywiście potrzebują pomocy. Chociaż skoro nie potrafią zrozumieć ironii ( jak widać po komentarzach) to pewnie i tak nic do nich nie dotrze i dalej będą brnąć w swojej pretensjonalności i braku pokory. Szacunek dla Pani Doktor, że wśród tylu przypadków ma siłę jeszcze walczyć z głupotą.

Polecam Pani Doktor zajmuje sie moim niespełna 2 letnim synem Jest rzeczowa konkretna i bardzo przyjazna

Polecam
Pani Doktor zajmuje sie moim niespełna 2 letnim synem
Jest rzeczowa konkretna i bardzo przyjazna

Uzyskałam jasne odpowiedzi na zadawane pytania, dodatkowo uzupełniłam swoją wiedzę na temat odżywiania podczas karmienia piersią. Z gabinetu wyszłam bogatsza o wiedzę na temat przepukliny pępkowej, naczyniaków u niemowląt i sposobu odżywiania, a co najważniejsze i bez pliku recept. Nawet przez chwilę nie odczułam, że jestem traktowana protekcjonalnie, co niestety nie jest regułą w gabinetach lekarskich. Moją opinię podziela również mąż, który był obecny w gabinecie podczas badania naszej córki. W naszym odczuciu odczuciu tak powinna wyglądać każda wizyta u lekarza.

Absolutnie NIE polecam!!!!!! Stosunek lekarza do Pacjenta jest dokładnie taki jak opisywany w komentarzach poniżej. Pani doktor sprawia wrażenie iż leczy "za karę" i "z łaski". Przypominam jej jednak iz jest lekarzem pediatrą (lekarz małych dzieci - jezeli zapomniała znaczenie tego słowa). Myslę iz Pracodawca, szczególnie klinika prywatna jaką jest ENEL-MED która chyba powinna dbać o swoja reputacje, powinna zastanowić się czy taki lekarz nie robi zwyczajnie ANTY-REKLAMY.

Najlepszy pediatra do jakiego trafiłam z moim dzieckiem.

Najlepszy pediatra do jakiego trafiłam z moim dzieckiem.

Pani doktor prowadziła moich dwóch synów (przez ok 10 lat). Sporadycznie korzystaliśmy z mężem z jej porad. Jest kompetentna i rzeczowa. Bardzo zajęta i szanująca swój czas - co wiele osób odbiera jako arogancja. Uważam, ze niesłusznie. Zawsze tłumaczyła mi i pokazywała co widzi u moich dzieci (jak wygląda zapalenie ucha, gardło w szkarlatynie itp). Trzeba zadawać rzeczowe pytania, wtedy są konkretne odpowiedzi. W ostatnich latach bardzo zajęta. Ale w przeszłości mogłam zawsze na Nią liczyć. Ufałam jej diagnozom (i nie zawiodłam się).

Uważam, że doktor Ankiewicz jest bardzo kompetentnym lekarzem. Leczy moją 3 letnią córkę i rocznego synka od około pół roku. Mam do niej zufanie w kwestiach medycznych. Przy pierwszej wizycie mojego synka dokładnie obejrzała, sprawdziła brzuszek. Pierwszy raz widziała małego pacjenta i bardzo wnikliwie go zbadała. Jest bardzo rzeczowa i zawsze "mówi co widzi", jakie jest gardło, jak wygląda ucho...Opisuje to więc ja też wiem jaki jest stan dziecka.Ponadto pyta jakie leki podaję, jaki syrop jest w domu, co używam, żeby niepotrzebnie nie narażać na wydatki i zalecić lek, który już mam. Dla wrażliwych: faktycznie raz zdarzyło się że odpowiedziała wymijająco na pytanie ( dotyczyło rozszerzania diety niemowlaka a nie leczenia pacjenta). W moim odczuciu, pani doktor jest osobą bardzo rzeczową, stonowaną nie należy do osób które cmokają i gugają na widok niemowlaków, nawet tak śicznych jak moje dziecko :-) Jednak nie określiłabym zachowania pani doktor jako niekulturalne czy opryskliwe. Podsumowując dobry lekarz.

Pani Ankiewicz jest, niemiła i ironiczna. Chypke dziecka tłumaczyła tym, ze pewnie dużo płakał. Syn był przeziębienie, a ponieważ ma tylko 3 miesiące, ja uważałam, że potrzebna jest konsultacja lekarza. Tym bardziej, ze nie miał apetytu. Nie polecam, chyba, że lubi się bycie ponizanym. Nie podważam fachowości Pani Ankiewicz, gdyż porada medyczna okazała się słuszna.

Pani doktor przyjechała do nas do goraczkujacego 2,5 dziecka. Pakiet z Enelmedu. Podzielam opinie innych osób które wystawili komentarz, ze Pani Anulewicz zachowywała się podczas całej wizyty (od samego wejścia do domu do wyjścia) arogancko, odpowiadała na pytania ironicznie i speawiaka wrażenie ze moje pytania są śmiesznie proste, wiec odpowiadała rak jakby dziwila się ze nie wiem tego o co pytam. Widocznie nie wiedziałam.. Bo po co bym pytała. Dziecko przy niej totalnie nie potrafiło się uspokoić wiec cały sukces zbadania dziecka należy do rodziców. Wychodziła z domu i ubierala ...

Pani doktor przyjechała do nas do goraczkujacego 2,5 dziecka.
Pakiet z Enelmedu.
Wychodziła z domu i ubierala podczas gdy zadawalam kolejne pytania dotyczące stanu zdrowia mojego dziecka.
W rezultacie po kilku dniach musiałam pójść do rejonowego pediatry bo diagnoza dr Anulewicz okazała się nietrafiona a nie podała mi kilku innych scenariuszy leczenia choroby w przypadku gdyby nie byłoby to na co chciała leczyć córkę.
NIE POLECAM NIKOMU!!!!!
chyba ze ktoś lubi być ponizanym to wtedy jak najbardziej;)