lekarz Elżbieta Archacka

Okulista

Przyszłam do Pani doktor z okropną wadą wzroku i myślałam, że już nic się nie da zrobić! A jednak - obecnie cieszę się 0 wadą i cieszę się że trafiłam właśnie na tą lekarkę!

Doktor Archacka ma ogromne doświadczenie i bardzo dobre podejście do pacjenta, na pewno będę dobrze wspominać te wizyty zwłaszcza że wada = 0 :) polecam wszystkim!

Lekarka ma profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo dobrze tłumaczy co się będzie działo ze wzrokiem na tym zabiegu, co potem, przygotowała mnie do tego psychicznie, dała także numer do siebie w razie wątpliwości. Na szczeście ich nie miałam i wszystko poszło wzorcowo, ale cenie sobie takich lekarzy! Moim zdaniem warto się do niej udać:)

Dla mnie najważniejsze były kompetencje i w tym wypadku się nie pomyliłam. Wiem, że efekty mogły być różne dlatego mogłam polegać jedynie na doświadczeniu. Efekt operacji, przy minusach -3, idealny bo mam w tej chwili 0. Oby tak zostało. Babka jest konkretna. Polecam.

Bardzo profesjonalna, sympatyczna, europejski standard podejścia do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie na nią.

Wciąż poszukujesz "Okulista Warszawa"?

Boguckiego 6

Centrum Medyczne MML