lekarz Elżbieta Archacka

Przyszłam do Pani doktor z okropną wadą wzroku i myślałam, że już nic się nie da zrobić! A jednak - obecnie cieszę się 0 wadą i cieszę się że trafiłam właśnie na tą lekarkę!

Doktor Archacka ma ogromne doświadczenie i bardzo dobre podejście do pacjenta, na pewno będę dobrze wspominać te wizyty zwłaszcza że wada = 0 :) polecam wszystkim!

Lekarka ma profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo dobrze tłumaczy co się będzie działo ze wzrokiem na tym zabiegu, co potem, przygotowała mnie do tego psychicznie, dała także numer do siebie w razie wątpliwości. Na szczeście ich nie miałam i wszystko poszło wzorcowo, ale cenie sobie takich lekarzy! Moim zdaniem warto się do niej udać:)

Dla mnie najważniejsze były kompetencje i w tym wypadku się nie pomyliłam. Wiem, że efekty mogły być różne dlatego mogłam polegać jedynie na doświadczeniu. Efekt operacji, przy minusach -3, idealny bo mam w tej chwili 0. Oby tak zostało. Babka jest konkretna. Polecam.

Bardzo profesjonalna, sympatyczna, europejski standard podejścia do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie na nią.

Okulistka dobra, ale recepcje z okolaser to bym na zbity pysk wyrzuciła.

Okulistka dobra, ale recepcje z okolaser to bym na zbity pysk wyrzuciła.

Witam, jestem rok po korekcji i jestem bardzo zadowolona wada zeszła do 0, może w pierwszych miesiącach miałam lekkie problemy ale potem wszystko się całkowicie ustabilizowało. Czuje się jak bym dostała nowe oczy, mam nadzieję że na starość mi się nie pogorszy. Polecam bardzo Panią Archacką, profesjonalnie podchodzi do pacejnta, widać że się przykłada do swojej pracy.

Pani doktor korygowala mi wade -2. Jestem średnio zadowolona z całości obsługi. Jest bardzo oszczędna w słowach, jak dla mnie to za bardzo. Nie powiedziała mi jasno i klarownie, że prawdopodobnie przez kilka dni po zabiegu będę widziała słabo i przez to miałam niepotrzebny stres. Byłam przekonana, że coś nie wyszło. Finalnie widzę dobrze bez okularów ale nie jest idealnie. Nie wiem zatem czy operacja przebiegla najlepiej jak można było. Nie polecam pani doktor osobom, które oczekują od lekarza pełnej informacji, komunikacji itp... Sprawiła na mnie wrażenie wypalonej i bez ...

Pani doktor korygowala mi wade -2. Jestem średnio zadowolona z całości obsługi.
Jest bardzo oszczędna w słowach, jak dla mnie to za bardzo.
Nie polecam pani doktor osobom, które oczekują od lekarza pełnej informacji, komunikacji itp... Sprawiła na mnie wrażenie wypalonej i bez entuzjazmu do tego co robi.

Miałam już umówioną wizytę jak zaczęłam czytać, że jest bardzo oschła, że trzeba wyciągać z niej informacje, itp. Po wizycie zastanawiałam się skąd wzięły się te opinie? Pani dr jest przemiłą osobą, która widać, że chce pomóc - tłumaczy, interesuje się, itp. Myślę, że jest specjalistką w tej dziedzinie. Ja miałam robioną korektę wady -4,5 i wszystko poszło bardzo dobrze.

Przyłączam się do osób zachwalających panią Archacką. Byłam u niej na konsultacji do zabiegu laserowej korekcji, później pani doktor wykonywała mi zabieg. Jest to super ciepła osoba, która posiada ludzkie podejście do pacjenta. Dodatkowo skorygowała mi wadę do zera. Polecam panią doktor :)