lekarz Elżbieta Augustyniak-Brudz

Dermatolog

Dobry lekarz, empatyczne i konkretne podejście do pacjenta. Wrażliwa na chorobę jaką przechodzi pacjent.Polecam

Lekarz z doświadczeniem. Pani doktor jest konkretna, miła, a przede wszystkim jej diagnoza mnie uspokoiła dzięki dokładnemu wytłumaczeniu stanu oraz dalszych kroków leczenia.

Pani Doktor podchodzi do pacjentów holistycznie, duży nacisk kładąc na dietę oraz aspekt psychologiczny schorzenia, co bardzo do mnie przemawia. Jest to przesympatyczna osoba z wieloletnim doświadczeniem, będąca na bieżąco z postępem medycyny i nowymi technologiami (laser), ale stosująca także inne, mniej konwencjonalne środki jak np. akupunktura. Po antybiotyki i sterydy sięga dopiero wtedy, gdy zawiodą inne metody, co osobiście bardzo cenię u lekarzy. Po dwóch zabiegach laserem zaczęłam widzieć pierwsze efety w postaci wyraźnego, choć pòki co punktowego, zmniejszenia zaczerwienienia na objętej silnym stanem zapalnym twarzy. Po raz pierwszy od dłuższego czasu wierzę w to, że moją chorobę da się opanować i z pełnym zaufaniem i cierpliwością stosuję się do zaleceń Pani Doktor.

Jestem bardzo zadowolony z leczenia przez doktor Augustyniak, wynik mrożenia zmian bardzo ok szybki efekt. Spoko babka widać że doświadczona i pełna pasji.

Osobiście jestem bardzo zadowolony z leczenia. Traciłem nadzieje na pozbycie sie dosc wstydliwych dolegliwości, ale sie udało. Jest to lekarz dający nadzieje, a nie skreślający pacjenta.

sie udało. Jest to lekarz dający nadzieje, a nie skreślający pacjenta.

Wizyta w rejonowej przychodni i to już nie jednokrotnie i dawno temu...Nie rozumiem kompletnie tych pochwalnych pieśni pod adresem tej dyletantki...pomóc to ona może najwyżej jak coś samo przechodzi. Moje zapalenie skóry jest chorobą przewlekłą na jakiś czas częściowo zanikającą lecz po pewnym czasie znowu się nasila. Ta lekarka ma w nosie jednak co komu dolega i faktycznie nawet nie spoglądając wypisuje recepte i po dwóch,trzech minutach koniec wizyty za to aby się dostać trzeba i 2 godziny siedzieć było nieraz. Dno,a nawet niżej dna wstyd i hanba!

W Dniu Matki moja mama była odsyłana do 4 różnych szpitali. W każdym z różnymi diagnozami. Przez pół roku leczona była bez uwzględnienia wszystkich dolegliwości. Dopiero u Pani Doktor spotkałam się z ludzkim podejściem do pacjenta. Poprosiłam o pomoc będąc zupełnie bezradną. Pani Doktor wnikliwie przeanalizowała sprawę, za co jestem wdzięczna z całego serca. W efekcie mama nie ma amputowanej nogi, tak jak to wyrokowano i czuje się dużo lepiej. Będąc dalej pod opieką Pani doktor wraca do zdrowia.Dodatkowo pomogła mnie samej z problemem wrażliwych naczynek na twarzy.

Wspaniały lekarz! jako jedyna (a leczyłam się u kilku dermatologów)wyleczyła mnie z łysienia plackowatego. Odzyskałam piękne włosy i jestem bardzo szczęśliwą kobietą. Polecam!!

Chciałbym podziękować pani doktor za to, że mnie przyjęła, mimo że nie byłem na ten dzień umówiony. Oszczędziłem dzięki temu tydzień oczekiwania na wizytę. To tylko gest dobrej woli, który powinien być odruchem każdego lekarza, jeśli tylko czas na to mu pozwala. Niestety, nie jest to powszechnie spotykane.

Dr.Augustyniak to "SUPER LEKARZ" których naprawdę jest mało.Leczyłam się przez rok u czterech lekarzy w " MEDICOVER",niestety bez rezultatów.Trafiłam do dr.Augustyniak z problemem (nie będę pisać jakim krępujące),pomoc dostałam od ręki bez żadnych problemów.Dostałam skierowanie na badania,które zresztą były zadowalające.Wypisała receptę,wytłumaczyła jak zażywać leki i kazała się zgłosić po 10 dniach.Choroba ustąpiła i jest wszystko w porządku. Ja się ciesze i doktorowa.I jak to jest z Tymi lekarzami,jeden potrafi a drugi udaje że coś umie i się zna.Serdecznie dziękuję za pomoc pani doktor.Serdecznie polecam wszystkim, którzy potrzebują porady lekarza doktorowej dermatolog.