lekarz Elżbieta Baran

2,1
1,9
1,9
1,8

Podczas wizyty u Pani doktor, po wcześniejszym otrzymaniu skierowania na CITO w sprawie usunięcia kurzajek, Pani Baran stwierdziła że dawno juz takich rzeczy nie widziała, dawno nie robiła, że to Ona nie robi takich rzeczy to znaczy że są na to inne sposoby niż usuwanie chirurgiczne. Dostałem skierowanie do Pani znajomego lekarza dermatologa który miał stwierdzić czy mozna usunąć je w ten sposób, i jak Pan doktor by powiedział że można to wtedy dopiero Pani doktor usunie zmianę. W związku w powyższym nie polecam. Stracony czas.

W związku w powyższym nie polecam.

Stracony czas.

Odradzam wizytę u Pani doktor .Była nie miła podnosiła głos jak by wszystkie rozumy zjadła , bądź siedziała tam z przymusu ,strata czas na wizytę u tej pani ale już teraz wiem dlaczego są takie krótkie terminy do tej pani na wizytę, pierwszy i ostatni raz NIE POLECAM

Bardzo polecam Panią doktor. Mimo pomyłki pań na recepcji i pomyleniu terminu pani doktor przyjęła mnie po godzinach swojej pracy. Bardzo sympatyczna i miła.

Pierwszy raz spotkałam się z takim brakiem uprzejmości. Bardzo opryskliwa przypuszczam że tylko w stosunku do kobiet zwłasza młodych i ładnych. Przede mną był przystojny młody chłopak słyszałam przez drzwi jaka była dla niego miła. Byłam u niej dwa razy, za drugim razem odmówiła mi wycięia zmiany choć takie było zalecenie dermatolga. Ta pani nie powinna być lekarzem. Podsumowując: zupełny brak empatii, toksyczny człowiek. Zastanawiam się kto tą panią tak skrzywdził....

Ta pani nie powinna być lekarzem.
Podsumowując: zupełny brak empatii, toksyczny człowiek.
Zastanawiam się kto tą panią tak skrzywdził....

Najgorszy, najbardziej niemiły i nieuprzejmy lekarz u jakiego byłam. Pani doktor jest niegrzeczna, opryskliwa, zwraca się do pacjenta bezosobowo. Absolutnie odradzam wizytę u niej.

Pani doktor jest nie uprzejmą, wręcz nerwus, opryskliwa. Spóźniła się półtorej godziny, słowa przepraszam czy dzień dobry nie zna. Zachowuje się jak by pracowała za karę, na zadane pytania nie odpowiada. Od radzam chodzenia do niej to tylko stracony czas.

Odradzam wizyte u Pani doktor,przyszlam do niej bo dostałam skierowanie. (nie było opcji wyboru lekarza) Była bardzo nieuprzejma, opryskliwa, przy zadawaniu pytan odpowiadała jednym słowem z obojętnością nie tłumacząc niczego, nie czułam się komfortowo.Zwrotow 'dzień dobry' czy też 'do widzenia' nie są Pani doktor w gabinecie znane. Odniosłam wrażenie jakby pracowała tam za kare. Nie polecam

Nie polecam

Bardzo niemiła Pani Doktor. Na kolejna wizytę nie pojde do niej. Na jak opisano w powyższym komentarzy na mnie również podnosiła głos. Na każde zadane pytanie"przewracała oczami" z łaską odpowiadajac i nie dokonać wyjaśniając. Do Pani Doktor dostałam się na wizytę bardzo szybko w stosunku do terminów u innych lekarzy chirurgów i już wiem dlaczego.... Wizyta u Pani Doktor uważam za zmarnowany czas, pomocy muszę szukać u innego chirurga.

Odradzam wizytę u Pani doktor. Pani doktor była w złym humorze wyżywała się na mnie. Była niemiła, wszystko ją denerwowało, podnosiła głos. Najgorsza moja wizyta u lekarza.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta,bardzo delikatna,znająca się na swoim fachu. Potrafi wytłumaczyć pacjentowi wszystko na temat jego choroby.Poświęca pacjentowi dość dużo czasu.Duży pozytyw.